Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Масова загибель риби в Миколаївській області
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 8464   
Понеділок, 22 серпня 2011 10:39

Мор риби

Масова загибель риби сталася, за попередніми даними, в результаті викиду сірководню в Дніпровському лимані Миколаївської області на півдні України, повідомляє головне управління МНС України в Миколаївській області в п'ятницю.

 

Інформація про це надійшла в четвер в оперативно-диспетчерську службу управління МНС у Миколаївській області. Загибель рибисталася в Дніпровському лимані біля села Іванівка Очаківського району.

 

Берегову лінію в цьому районі обстежила комісія.

 

"Концентрація загиблої риби становить п'ять примірників на один квадратний метр берегової смуги, загальна кількість - близько 300 тисяч примірників. Попередня причина загибелі - викид сірководню з глибинних шарів води", - йдеться в повідомленні.

 

Відібрано проби води і риби для проведення лабораторно-діагностичного дослідження.

 

У зв'язку з подією при Очаківській райдержадміністрації створена робоча група для з'ясування причин і вжиття невідкладних заходів.

 Коментарі  

 
#1 lisnuk13 30.08.2011 16:47
Аналогічна ситуація була минулого року, тоді Кінбурнська коса на кіці, зі сторони моря, була вкрита смугою мертвої риби. А чи точно винен в цьому сірководень? Сірководень залягає на глибині більше 100 м, а глибина лиману, здається, значно менша. Швидше за все винна у загибелі надзвичайна забрудненість води органікою і токсини, що виділяються при її цвітінні.
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com