Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Рибалка спіймав на вудочку аквалангіста
( 1 Vote )
Написав Administrator Переглядів - 7762   
Понеділок, 22 серпня 2011 11:34

АквалангістРибалка Джон Голдфінч уже передчував як упіймає величезну рибу, коли відчув, що на вудочку попалося щось велике і важке. Але передчуття раптово перетворилося на потрясіння, коли він побачив, що замість риби на іншому кінці жилки виявився аквалангіст.

 

61-річний Джон ловив на вудочку макрель, коли раптово відчув сильний ривок на кінці жилки і почав боротися з трофеєм. Подія шокувала не тільки Джона. Аквалангіст, який плавав на відстані близько 15 метрів від берега, виявив, що рибальський гачок вчепився прямо в промежину його гідрокостюма.

 

Подальший розвиток подій ще більше спантеличив рибалку. Несподівано з-під води з'явилася подруга аквалангіста, акуратно відчепила гачок і повернула його Джону. Після цього пара попливла перш, ніж у рибалки з'явилася можливість принести вибачення.

 

«Мої друзі падали від сміху - говорить Джон - Один з них вперше ловив рибу зі мною і запитав, як часто я ловлю аквалангістів. Я відповів йому, що це один з випадків, які відбуваються раз у житті».

 

Однак, незважаючи на всю комічність ситуації, у неї є і проблемна сторона. За словами Джона, він не бачив водолаза, бо у того не було бакена безпеки, яким аквалангісти повинні позначати місце занурення.

-----

На рибалці часто трапляються кумедні ситуації та цікаві випадки, бувалі рибаки можуть розповісти не одну байку; рибалка власне тим і цікава, що кожен виїзд не схожий на інший, а іноді трапляються такі курйози, що і розповісти стидно, як на відео що по посиланню...
 Коментарі  

 
#1 Перепуцько 23.08.2011 11:23
Спіймав гачком за яйця! А подруга аквалангіста відчіпила... Прикольно, хай йому грець!
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com