Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Мисливцям в штаті Невада в США вперше дозволено полювання на барибал
( 2 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 8445   
Четвер, 25 серпня 2011 14:17

БарибалСезон полювання на барибал або чорного ведмедя вперше відкрився в американському штаті Невада на тлі протестів проти відстрілу цих ссавців.

 

Регулятори Комісії з охорони дикої природи і рибальства (Wildlife Commission) дозволили провести перший офіційний сезон полювання на чорного ведмедя в Неваді. Умовою полювання є відстріл всього 20 тварин, з яких тільки шість мають бути самками, після чого сезон 2011 року буде закрито. Сезон відкрився минулої суботи і, за даними на середу, вже підстрелено чотири чорних ведмедя.

 

Незважаючи на ліміт по відстрілу, свою участь у сезоні зареєстрували понад 1200 мисливців.

 

Раніше полювання на чорного ведмедя в штаті було заборонено, дозволявся тільки санітарний відстріл особин, які зайшли в населені пункти і представляли небезпеку для людини.

 

З початком полювання активісти з товариств з охорони тварин вирішили влаштувати протест проти відстрілу чорних ведмедів в Неваді.

 

Усього в лісах Невади мешкають від 300 до 400 особин чорного ведмедя.

 

Обговорення регуляторів Wildlife Commission за пропозицією про проведення сезонів полювання на чорного ведмедя на постійній основі очікується в наступному місяці. Рішення про дозвіл на полювання на чорного ведмедя в серпні було досягнуто в лютому цього року.

 

У сусідньому штаті Каліфорнія, на відміну від Невади, в минулому році було дозволено полювання на чорних ведмедів з лімітом на відстріл 1900 тварин.

 

Барибал або чорний ведмідь вважається найпоширенішим видом ведмедів в Північній Америці. У США барибал населяє рівнинні і гірські ліси в 39 штатах.

 Коментарі  

 
#1 s_kopylets 26.08.2011 16:06
Грамотне регулювання численності тварин в природі тільки на користь.
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com