Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Браконьєрство на Гамаліївському водосховищі
( 4 Votes )
Написав Gal-info Переглядів - 3530   
Четвер, 08 вересня 2011 02:09

«Вже підготовлено наказ на звільнення з роботи даного працівника. Браконьєрство на озері є недопустимим як з боку сторонніх людей, так і з боку наших працівників», - розповів головний інженер ЛМКП «Львівтеплоенерго» Володимир Штейбарт.  Машиніста насосної станції ТЦ «Північна», якого вчора, 6 серпня Екологічна інспекція впіймала на браконьєрському вилові риби на Гамаліївському озері, звільнено з роботи.  Нагадаємо, відповідно до режиму рибогосподарської експлуатації Гамаліївського водосховища, затвердженого Головним державним управління охорони використання і відтворення водних живих ресурсів та Управлінням охорони навколишнього природного середовища у Львівській області, ЛМКП «Львівтеплоенерго» на початку травня цього року провело зариблення даного озера. В озеро було запущено 847 кг. товстолаба, та 200 кг. білого амура.  Вилов новозапущеної риби в Гамаліївське озеро цього року заборонений відповідно до режиму рибогосподарської експлуатації.  Гамаліївське озеро - це технічне озеро, штучно побудоване з метою забезпечення технічною водою ТЦ «Північна». Будівництво озера тривало до 90-х років і проводилося саме для забезпечення потреб водою ТЦ «Північна», яка забезпечує теплом і гарячою водою весь Шевченківський район Львова. Площа озера становить 83 га.  Уже 12 років ТЦ «Північна» разом з Гамаліївським озером, знаходиться на балансі ЛМКП «Львівтеплоенерго». Дану ТЦ було передано теплопостачальному підприємству у 1999 р. Позаяк озеро створено штучно, у ньому не відбувається природний процес очищення. Кожного року працівники ТЦ «Північна», дбаючи про покращання екології озера, проводять очищення води власними силами. На ТЦ «Північна» побудовано ІІ хімводоочистки. І ступінь хімводоочистки – це механічні фільтри, які очищають воду від водоростей, ІІ – працює на пом’якшення води. Згідно з приписами головного державного управління охорони використання і відтворення водних живих ресурсів та Управління охорони навколишнього природного середовища, з метою очищення озера від водоростей, користувач має провести зариблення озера рослиноїдними рибами.  GALINFO  участь брали представники мисливсько-рибальського клубу «Вже підготовлено наказ на звільнення з роботи даного працівника. Браконьєрство на озері є недопустимим як з боку сторонніх людей, так і з боку наших працівників», - розповів головний інженер ЛМКП «Львівтеплоенерго» Володимир Штейбарт.

 

Машиніста насосної станції ТЦ «Північна», якого вчора, 6 серпня Екологічна інспекція впіймала на браконьєрському вилові риби на Гамаліївському озері, звільнено з роботи.

 

Нагадаємо, відповідно до режиму рибогосподарської експлуатації Гамаліївського водосховища, затвердженого Головним державним управління охорони використання і відтворення водних живих ресурсів та Управлінням охорони навколишнього природного середовища у Львівській області, ЛМКП «Львівтеплоенерго» на початку травня цього року провело зариблення даного озера. В озеро було запущено 847 кг. товстолаба, та 200 кг. білого амура.

 

Вилов новозапущеної риби в Гамаліївське озеро цього року заборонений відповідно до режиму рибогосподарської експлуатації.

 

Гамаліївське озеро - це технічне озеро, штучно побудоване з метою забезпечення технічною водою ТЦ «Північна». Будівництво озера тривало до 90-х років і проводилося саме для забезпечення потреб водою ТЦ «Північна», яка забезпечує теплом і гарячою водою весь Шевченківський район Львова. Площа озера становить 83 га.

 

Уже 12 років ТЦ «Північна» разом з Гамаліївським озером, знаходиться на балансі ЛМКП «Львівтеплоенерго». Дану ТЦ було передано теплопостачальному підприємству у 1999 р. Позаяк озеро створено штучно, у ньому не відбувається природний процес очищення. Кожного року працівники ТЦ «Північна», дбаючи про покращання екології озера, проводять очищення води власними силами. На ТЦ «Північна» побудовано ІІ хімводоочистки. І ступінь хімводоочистки – це механічні фільтри, які очищають воду від водоростей, ІІ – працює на пом’якшення води. Згідно з приписами головного державного управління охорони використання і відтворення водних живих ресурсів та Управління охорони навколишнього природного середовища, з метою очищення озера від водоростей, користувач має провести зариблення озера рослиноїдними рибами.

GALINFO

 

участь брали представники мисливсько-рибальського клубу "Карпатське братство Діани"

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
Powered by HuntingUkraine.com