Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Одним пострілом - і качку, і мисливця
( 0 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 9485   
Четвер, 15 вересня 2011 11:24

 

ПострілНа справжньому полюванні полює не лише мисливець, а й полюють на нього. Небезпечні  не лише купа усіляких паразитів у вигляді заразних комарів та кліщів, що переносять силу силенну  хвороб, починаючи від вірусів кліщового енцефаліту і аж до малярії.  Дичина теж може бути і лютою, і хворою, а меддопомога та ветконтроль, як правило, далеко.  На любителя відвочинку з рушницею також чатують негода, трясовина та безліч інших підступних ловушок дикої природи.  Та найбільшою небезпекою залишаються  необдумані дії колег по ловах.  

 

Звісно ж, сучасний прихильник Діани береться за рушницю вже не заради їжи, йому потрібен здебільшого азарт та адреналін. Відомо, що сам азарт – вид пристрасті, який з одного боку має характер сильної емоції, а з іншого прв’язаний до конкреного загняття. У мисливстві він найбільш небезпечний тим, що в ньому людина залежить не стільки від свого досвіду та майстерності, скільки від сліпої випадковості.

 

 Азарт тут буває аж надто великим! Безумовно, хочеться взяти здобич і в ціьому, як ніколи, потрібна вдача і уміння, але, на жаль, все ще  трапляється, що бурхливі емоції переповнюють і призводять до нещасних випадків. 

 

Не став винятком й  нинішній сезон полювання на пернатих на Львівщині.

 

Як повідомив портал голова Радехівського товариства мисливців та рибалок Богдан Ігнатович трагедією  для двох мисливців закінчилось нещодавнє законне  полювання на качку «з підйому». Один з них витоптав крижня з обводненого каналу і він з кряканням пішов на зліт.  Постріл був рефлекторним і влучним (качка впала шматою), але, як виявилось, занадто низьким, що й призвело  до поранення ноги та черевної порожнини іншого мисливця, який був на протилежному березі канала на відстані 25 метрів. В азарті мисливець не дав піднятися крижню вище людського зросту, чим  й порушив правила безпеки на полювання.

 

Треба віддати належне мисливцю, що стріляв, адже він не втік, а надав першу допомогу своєму пораненому колезі та відвіз його до лікарні. Нині тому вже зроблено операцію з видалення кількох свинцевих шротин №3 і він пішов на поправку. Розуміючи свого колегу по мисливській пристрасті він навіть не хоче щоб того карали.

 

Тепер суд вирішуватиме долю азартного стрільця і не виключено, що за статтею  128 Кримінального кодексу України, згідно з якою, необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження карається громадськими роботами на строк від ста п'ятдесяти до двохсот сорока годин або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до двох років.

 

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com