Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Мисливець став жертвою нападу ведмедя
( 1 Vote )
Написав Administrator Переглядів - 9607   
Понеділок, 19 вересня 2011 13:27

ВедмідьВедмідь-грізлі (Ursus arctos) напав на мисливця в штаті Монтана на північному заході США, чоловік загинув, хижака застрелили інші учасники мисливської експедиції.

 

Інцидент стався в п'ятницю неподалік від кордону з Канадою. Ім'я мисливця не називається, відомо лише, що його супроводжували ще дві людини. Один із супутників загиблого вистрілив у ведмедя й убив його.

 

Полювання відбувалося у вкрай важкодоступній місцевості, тому рятувальникам вдалося прибути до місця події лише надвечір.

 

Інциденти за участю диких тварин для США не рідкість. Наприкінці липня грізлі напав на наметовий табір школярів на Алясці, в результаті чого постраждали чотири молодих людини.

 

Ведмеді-грізлі - різновид звичайного бурого ведмедя. Вони відрізняються від своїх побратимів великими розмірами. Якщо звичайний ведмідь рідко досягає 2,2 метра в довжину, то довжина тулуба грізлі - 2,5 метра при вазі майже до півтонни.

 

Верхня частина тулуба й черево грізлі покриті шерстю коричневого кольору, кінцівки - шерстю більш світлого кольору, що додають хутрі ведмедя сивуватий відтінок. Звідси походить і назва ведмедів - grizzly, що в перекладі з англійської означає "сірий, сивий".

 

Раніше грізлі населяли територію від Аляски до півночі Мексики. В даний час вони живуть тільки на Алясці і на заході Канади.

 

Невеликі популяції грізлі є в ряді районів США.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com