Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Україна в тенетах
( 1 Vote )
Написав Administrator Переглядів - 1939   
Четвер, 29 вересня 2011 09:51

 

Півстоліття тому Україна мала багатющі рибні запаси. Але сьогодні існує реальна загроза, що вже через кілька років водойми країни можуть бути цілком спустошені...

 

Причина проста - українські моря й річки неконтрольовано та нещадно грабують браконьєри.

 

Як це відбувається? Як покарати "рибних баронів", коли часто-густо з ними заодно контролюючі органи, а суми штрафів - сміховинні?

 

Під час підготовки фільму "У тенетах" знімальна група каналу Інтер вийшла на браконьєрів. Цій зустрічі не зраділи не лише порушника закону, а й ті, хто повинен з ними боротися. Автори фільму привідкриють завісу, як працює найбільший в країні "чорний" ринок риби, на якому збувають свій улов "рибні барони".

 

Український шельф Чорного моря спустошують й іноземці-браконьєри. Наприклад, рибний ринок Стамбула, який відвідали автори фільму, буквально завалений камбалою та кефаллю, виловленими біля берегів Криму.

 

Вчені попереджають: якщо не вдасться зупинити браконьєрське беззаконня, у наших морях та річках можуть зникнути не тільки цінні види риб, але й звичайні. Адже якщо сплести воєдино снасті усіх браконьєрів, то Україна опиниться у їхніх тенетах.

Джерело - inter.ua

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
Powered by HuntingUkraine.com