Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Вчені довели існування снігової людини
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 7719   
Понеділок, 10 жовтня 2011 09:38

Снігова людинаУ Кемеровській області завершилася експедиція і наукова конференція за участю російських і зарубіжних вчених, покликана довести або спростувати існування снігової людини в регіоні. За даними прес-служби обласної адміністрації, вчені з Росії, США, Канади, Швеції та Естонії побували в Таштагольскому районі Кемеровської області, а також здійснили експедицію на передбачуване місце проживання йеті - Азаської печери, а також на гору Каратаг.

 

"Під час експедиції в Азаську печеру учасниками конференції були зібрані незаперечні докази існування в Гірській Шорії снігової людини. Виявлено її сліди, передбачуване лежбище, різні маркери, за допомогою яких йеті мітять територію", - йдеться в повідомленні.

 

У прес-службі також зазначили, що в одному з виявлених слідів російський учений Анатолій Фокін помітив волосся, що можливо, належать йєті. Це і багато інших фактів проживання йеті в регіоні будуть вивчені в науковій лабораторії.

 

Іноземні фахівці знайшли схожість виявлених слідів снігової людини зі слідами істот, виявленими в американському штаті Мічиган, а дослідник зі Швеції Інгемар Рамель запропонував провести розкопки в Азаській печері.

 

"Підводячи підсумки роботи, учасники конференції дійшли висновку, що знайдені артефакти на 95% свідчать про проживання снігової людини на території Кемеровської області", - повідомляють представники обласної адміністрації.

 

При цьому наголошується, що вчені прийняли декларацію, згідно якої рекомендується "посилити дослідження даного об'єкта, виробити більш серйозне ставлення до нього суспільства і засобів масової інформації".

 

Перший масштабний захід з пошуку йеті проводиться в Росії вперше з 1958 року. Експедиція і наукова конференція проходили в Кемеровській області в період з 6 по 8 жовтня. Крім того, в середині вересня відбулася експедиція до Азаської печери, що вважається лігвом істоти, яку очолив боксер Микола Валуєв. Самого йеті він не знайшов, проте нібито виявив свідоцтва його існування у вигляді слідів та зламаних гілок дерев.

 

Йеті став своєрідним символом Гірській Шорії. Влітку поточного року в Азаській печері встановили камеру, яка повинна була зняти появу снігової людини. Безліч сувенірів та іншої символіки з зображенням йеті стали найбільш ходовим товаром в Таштагольскому районі області. Крім того, в минулому році кузбаська влада навіть організувала День снігової людини, який відзначатиметься щорічно в день відкриття гірськолижного сезону.

 

Періодично мисливці і місцеві жителі повідомляють про виявлення в районі Азаської печери в Гірській Шорії великих слідів, що істотно відрізняються за розміром і формою від слідів інших живих істот, проте до цих пір йеті не був знайдений.

 


 

Для охотников и рыболовов первоопределяющим фактором успеха является место рыбалки или охоты.К сожалению под все возрастающим прессингом на водоемы и охотничьи угодья таких хороших мест все меньше, или же попасть на них трудно. Дополнительные возможности открываются при наличи лодки. Лодка должнга быть прочной, легкой и надежной. Всеми этими качествами обладают надувные лодки BARK. Эти лодки уже довольно давно на рынке и зарекомендовали себя с очень хорошей стороны. Детальнее - lodkibark.in.ua. 

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com