Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Свій до свого
( 8 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 6425   
Понеділок, 10 жовтня 2011 13:02

 

Хубертус – 2011Днями делегація від Львівської ловецької громади побувала на запрошення Польського союзу ловецького на традиційному для цієї пори роки мисливському святі – «Хубертус – 2011». Вона приєдналась до тих  кількох тисяч польських колег, які приїхали до Підкелецької Токарні  в парк етнографічний, разом з їхніми прихильниками з числа лісівників та кіннотників, а також любителями скуштувати смаку справжньої дичини.

 

Найвидовищним елементом дійства була імпровізована гонитва за лисом на конях.

 

Фестини проходили під патронатом маршалка воєводства Святокшизького Адама Ярубаса. В урочистостях також взяли участь парламентарі, сенатори і посли, представники обласної ради та обладміністрації, староств повітових та гмін.

 

Свято традиційно розпочалось церковною месою, яку відправили мисливські капелани.

 

Після того, як мисливські трубачі зіграли мелодію-команду «розпочати  гонитву» розпочалось показове полювання на лиса, роль якого грав один з найшвидших вершників. А для більшої достовірності, до нього був прикріплений лисячий хвіст.

 

«Звір» був дуже винахідливим і дзигою крутився поміж іншими кіннотниками, але все ж не «вцілів». Королем цього полювання був визнаний той, хто спромігся зірвати лисячий хвіст з втікача. Його нагородою послужив величезний бокал з шампанським. В Західній Європі подібні дійства організовуються з ІV століття і набули дуже широкої популярності й серед поляків.

 

Хубертус – 2011Після дефіле рідкісних порід собак, гості відвідали виставку трофеїв своїх  місцевих колег. Особливе зацікавлення викликала грандіозна експозиція таксидерміста Марека  Марковскі з Кельце. Не менш цікавою виявилась і його колекція старовинної зброї, серед якої виділялись зразки шомпольних рушниць під дамську ручку. Потім учасники дійства, під дичину та мисливські пісні, ділились ловецькими оповідками та планами на майбутнє. (Головною темою було риковисько оленів, яке цього сезону, як в Польщі так і в Україні, протікає слабо через аномально теплу погоду. Також обговорювали перспективи поширення німецьких сеттерів  та  великих блакитних гасконських гончаків. Акційний продаж мисливської амуніції та мисливських сувенірів також був на будь-який гаманець.)  А бажаючі отримали запрошення від Львівського ловецького клубу «HuntingUkrаine» приїхати в Україну полювати вовка.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com