Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Рибалки та діти проти наркотиків
( 1 Vote )
Написав Анжела Сушко Переглядів - 7839   
Вівторок, 11 жовтня 2011 10:12

Риболови проти наркотиківНа Харківщині відбувся дитячий фестиваль, де досвідчені рибалки навчали дітей ловити рибу і взагалі показували, що таке здоровий спосіб життя без шкідливих звичок.

 

Настя відразу стала визнаним лідером рибальських змагань. Зловила 5 маленьких рибок, більше, ніж будь-хто з маленьких конкурентів. Дівчинка цілком серйозно підійшла до питання і зосереджено весь час вдивлялася в поплавок.

 

Анастасія, вихованка притулку: «Я дуже багато їздила з бабусею на рибалку, а та як потрапила до притулку, у мене немає такої можливості. Тому подумала приїхати сюди, просто заспокоїтися, спокійно половити рибу, це дуже добре для здоров'я, та й для розваги».

 

Близько сотні дітей взяли участь у традиційному фестивалі «Рибалки проти наркотиків». В основному це діти-сироти, діти, які залишилися без батьківської опіки, але були й ті, хто приїхав сюди з сім'єю. Організатори фестивалю, обласна спінінгова ліга, запевняють: саме таким чином мають намір прищепити дітям сімейні цінності і залучити їх до здорового способу життя.

 

Олександр Бенціон, президент обласної спиннинговой ліги: «Відвернути дітей від вулиці і долучити до корисної справи - рибалки. На риболовлі людина відпочиває і душею, і тілом і ми хочемо це прищепити дітям, як би любов до природи».

 

Маленька Софійка на собі відчули весь тягар такої нелегкої справи, як рибалка. І, хоча їй допомагали чи не всі родичі, риба не ловилася і дівчинка відразу націлилася зайняти лише друге місце.

 

Софія, 6 років: «Вудка важка, воно все це ... ну і риба не клює і все. І тобі не подобається? - Все-таки подобається».

 

Поки колегія суддів підводила підсумки риболовлі, дітлахи розважалися, хто на що здатний, брали участь у конкурсах: і танцювали, і грали в футбол. А далі - найцікавіше - заїзди на моторних човнах з вітерцем, для багатьох така подорож була вперше. А долати перешкоди на позашляховиках взагалі вишикувалася ціла черга. Прокотившись на автомобілях, майже всі діти прийшли до висновку - треба отримати права та купити машину.

 

Кирило, 8 років: «Мені сподобалося, що там такі гірки, коли заскакує, навіть трясе, а коли з'їжджаєш, так трясе, а потім знову на гору заїжджаєш і здається, що джип зараз перевернеться. Я хочу таку машину, щоб їздити на крутих якихось гірках ще».

На завершення - призи. Усі дитячі рибальські команди отримали подарунки.

 

Фаворитом стала саме Настя, яка виловила аж 8 рибин. А ось приз за саму рибу не дістався нікому, адже всі вони були однакові, розміром з долоню.

 

По матеріалах - atn.kharkov.ua,

Анжела Сушко

-----

Здоров'я - головне, що потрібно будь-якій людині. Педіатр - лікар необхідний для кожної людини, а особливо він потрібний дітям, адже перші місяці життя визначають рівень здоров'я в подальшому. Хороший педиатр приймає в клініці «Medical Club».

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com