Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Про клуб huntingukraine.com
( 3 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 15615   
Четвер, 13 жовтня 2011 13:05

Іменна картка клубу www.huntingukraine.comКлуб huntingukraine.com це добровільне неполітичне громадське об'єднання мисливців та рибалок основною метою якого є популяризація мисливства та рибальства в Україні в дусі кращих ловецьких традицій,  створення умов для комфортного спілкування та обміну досвідом з друзями та однодумцями по захопленню, набуття відповідних контактів.

 

Членам клубу 

Набуття членства клубу дасть можливість користуватись пропозиціями програми, які пропонують наші партнери по всій території України.

 

Члени клубу отримують іменну картку яка дає знижки на:

  • асортимент в мисливсько-рибальських магазинах;
  • ветеринарні послуги (кабінети , аптеки, тощо);
  • послуги в системі Кінологічної Спілки України та Федерації Мисливського Собаківництва України (виставки собак, оформлення документів, чіпування, клеймування);
  • пропозицію в інтернет-магазинах;
  • асортимент та послуги в інших спеціалізованих магазинах (мобільних салонах, фотосалонах, тощо)знижки на послуги полювання в різноманітних угіддях на території України та за її межами.

 

Спеціальні привілегії для членів клубу huntingukraine.com:

  • інформування про виставки та фестивалі;
  • повна підтримка в отриманні запрошень та оформленні документів на виїзд на виставки та фестивалі України та закордон.

 

Партнерам клубу 

Портал www.huntingukraine.com існує більше трьох років і на сьогодні є одним з найбільших інформаційних сайтів в галузі мисливства та рибальства .

 

Ваше приєднання до програми дасть Вам можливість розповсюджувати інформацію про спектр Ваших товарів та послуг, забезпечить впізнаваємість імені (марки, бренду), зміцнить позиції на ринку, та неодмінно принесе Вами нових клієнтів.

 

В замін від Вас очікуємо надання знижок на ваші послуги власникам іменних карток HuntingUkraine Club та розмістити на видимому місці наклейки учасника програми. Розміщення інформації та наклейка надається безкоштовно.

 

Щомісячна розсилка порталу до користувачів сайту включатиме інформацію про ваш вступ. Власники іменних карток періодично можуть отримувати унікальну інформацію, яка включатиме новини про Ваші нові надходження та акції .

 

Взаєморозуміння та партнерство – це ключ до успіху та втілення всіх задумів.

 

 


Приєднуйтесь до нас!

 

Контактна інформація:

м. Львів

вул. В. Великого, 2 оф. 55,

тел. 2531672, 0673204408  Оксана,

e-mail:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду


З повагою адміністрація порталу!

 Powered by HuntingUkraine.com