Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Найкраща пора для ловлі великих лящів
( 7 Votes )
Написав Анонім Переглядів - 5423   
Вівторок, 25 жовтня 2011 15:00

Трофейний лящПізня осінь - один з найкращих і найвідповідніших моментів щоб вибратись на риболовлю з метою вполювати великого ляща, оскільки саме в кінці жовтня і на початку листопада ця риба жирує готуючись до зими. Хоча дехто з рибалок вважає, що лящ - риба не дуже хитра чи підступна і відповідно ловити її не так цікаво, як скажімо коропа. Проте можна сказати, що це стосується лише малих та середніх екземплярів. Великі ж представники можуть довести найспокійнішого рибалку до безумства часто стягуючи наживку з гачка так тихо та обережно, що рибалка навіть досвідчений, нерідко не помічає цього. Власне кажучи досвідчені рибалки цьому і не дивуються.


Лящатники, які вже мають досвід ловлі великих лящів впевнені, що простого гачка, а на ньому кукурудзи чи червоного черв'яка в якості наживки далеко не достатньо. Добрим способом ловлі великих екземплярів цієї риби є метод яким користуються карп'ятники, тобто ловля на так званий "волос".

 

Если Вы заботитесь о своей безопасности, безопасности своих близких или своего биснеса обратите внимание на охранное агентство в Одессе. Это охранное агенство действует по всей територии Украины, предосавляет услуги в сфере охраны и пожаробезопасности и имеет безупречную  высокую професиональную репутацию, о чем свидетельствует круг их клиентов.

 

Оснащення Метод ловлі на волос характеризується тонкістю снасті, при якій риба не відчуває гачка, хоча той знаходиться поряд з наживкою. Лящ належить до сімейства коропових, і тому всмоктує в себе наживку ротом наче пилесмок, а з наживкою звісно, всмоктує і гачок. 


Ще однією дилемою для рибалки є питання що наживити на оснащення типу волос? Отож є багато різних думок, можна сказати навіть рибальських шкіл, які рекомендують нам змішувати або об'єднувати різноманітні наживки, або навпаки ловити тільки на один вид. Ми однак, більш схильні підтримувати тих перших і вважаємо, що протеїнова кулька та кукурудза - це рецепт тієї наживки від якої великий лящ не зможе відмовитись ні за яких обставин.


Слід також зазначити, що при цьому методі ловлі, націлюючись на великого ляща на гачку може опинитись і короп, і білий амур - однак не думаю, що хтось з рибалок може засмутитись з цього приводу. Переконаний, що прямо таки навпаки, кожна велика, достойна риба вводить рибалку в якийсь блаженний стан, з якого рибак і сам не хоче виходити, і за яким проїзджає сотні кілометрів, долає безліч перешкод, не спить ночами, тратить величезну частину свого сімейного бюджету...

 

Ні хвоста, ні луски!

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com