Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Успіх на риболовлі залежить від поплавка
( 9 Votes )
Написав Анонім Переглядів - 5313   
Вівторок, 25 жовтня 2011 16:42

ПоплавкиПоплавок використовується для розміщення і утримування наживки на потрібній віддалі і  глибині в місці ловлі. Щодо глибин то їх умовно можна поділити на такі: під поверхнею, в  середній товщі води, над дном і на самому дні.  Поплавок також сигналізує нам про момент клювання, і вказує на час коли потрібно підсікати. Кожен поплавець у воді створює певний опір, що пригальмовує момент підсікання риби.


Рибальські магазини пропонують нам надзвичайно великий вибір поплавців. Спектр моделей, доступних на нашому ринку практично необмежений. Звичайно, кожен рибалка знаходить поплавок, який задовільнить його вимоги, котрі він ставить відповідно до умов ловлі, риби, та водойми.


Не без значення той факт, що правильний вибір поплавця забезпечує успіх у риболовлі, а це все таки основна ціль, в моменті коли ми збираємося на рибалку. Від того наскільки відповідно підібраний поплавок до конкретних умов ловлі залежить як буде поводити себе наживка, та як точно і вчасно поплавок просигналізує момент клювання.


Слід зазначити, що хороший поплавець не повинен виконувати ніяких рухів не пов'язаних з клюванням риби, тобто таких як поворот від вітру, або коливання від хвиль. 


Під час того, коли дме вітер, ми використовуємо великі поплавки і відповідно більшу вагу тягарців. Отож, в таких випадках, розмір поплавця залежить насамперед від прикладеного навантаження. 


При тихій безвітряній погоді ми стараємось використовувати поплавки найлегші та якнайменш помітні, переважно гольчастого типу. 


При ловлі на річці з сильною течією, яка іноді затягує поплавок - ми використовуємо поплавки грушеподібної форми або у формі конуса, встановлені товстішим кінцем догори. 


Отож поплавок відіграє дуже важливу роль в наборі кожного рибалки, і оскільки, умови риболовлі дуже часто змінються навіть протягом кількох годин, то кожен рибалка повинен мати з собою цілий комплект різних по формі та вазі поплаців.

 

-----

Мечтаете о трофейной и памятной рыбалке? Такой может быть рыбалка в Норвегии. Чудесная, северная природа, множество самой разообразной рыбы, десятки разных способов ловли сделают Вашу рыбалку здесь незабываемой.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com