Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Про мисливське взуття
( 7 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 19858   
Середа, 26 жовтня 2011 17:35

Мисливське взуттяМисливські пригоди варто розпочинати не з дробовика чи гвинтівки, а з доброго взуття, тобто з того чим мисливець безпосередньо стикається з Матінкою Природою. Звичайно, добре мисливське взуття це одна з основ вдалого полювання. Погані черевики можуть зіпсути найкращий настрій на полюванні, не говорячи вже про змучення чи роздратованість. В такому випадку і найкраща гвинтівка не допоможе. Варто витратити трохи часу для правильного вибору взуття для полювання.

 

Сьогодні мисливське взуття то реальна "гонка озброєнь". Виробники змагаються у використанні суперсучасних матеріалів: Vibram, Cordura Du Pont, Cambrella, Sympatex, Gore-Tex Lamillite Insulation, Thinsulate Insulation, Comfortemp DCC це назви сучасних матеріалів з яких виробляють взуття для полювання - підошви, прокладки, ізоляції, оболонки. Варто відзначити що виробники не забувають також і про натуральні матеріали, такі як шкіри овець, що використовуються для зимових чобіт для захисту від низької температури.

 

Мисливські шкарпетки

Сучасне взуття для полювання то також системи захисту від бридкого запаху, чи системи індивідуального комфорту що використовуються в американській арміїї, і які дозволяють індивідуально моделювати підошви і пристосовувати їх у відповідності до довгого походу, чи до спокійної засідки.

 

Основним критерієм при виборі взуття є тип полювання і пора року. Звичайно варто придбати відповідне взуття для кожного окремого випадку, хоч хороше мисливське взуття пов'язане з немаленькими витратами. В такому випадку можна дивитись в сторону цілорічних моделей з добрими параметрами і доповнити їх спеціальними, добрими, мисливськими шкарпетками. Ринок пропонує багато сучасних мисливських чобіт, легких, обладнаних зручними вкладками, які часто обладнані утеплювачами, що дозволяє їх використовувати в зимових умовах. Доповненням такого комплекту можуть бути легкі мисливські мешти для менш стомлюючого полювання, яке не вимагає довгих переходів.

 

Вкладки в мисливське взуття

Зрозуміло, що при полюванні на водоплавних птахів необхідні високі гумові чоботи, заброди чи вейдерси. Часом, якщо ми хочемо зберегти гарне взуття, можна використати спеціальні вигідні захисники на черевики які оберігають від снігу, болота і води.

 

В такому великому різноманітті мисливського взуття легко загубитися. Досить очевидним є факт, що не варто жаліти грошей на купівлю дорогого, брендового продукту, адже "скупий платить двічі". Однак, якщо бажаєте заощадити на інші необхідні для полювання аксесуари, то зверніть увагу на продукти вітчизняного виробництва, та виробництва країн СНГ і ближнього зарубіжжя, часом вони нічим не поступаються більш іменитим конкурентам.

-----

Каждый охотник и рыбак знает как важно знать точный прогноз погоды. Погода  непосредственно влияет на успех охоты или рыбалки. Всегда точный и качественный прогноз погоды предлагает сайт gismeteo.ua.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com