Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Лісників змусили купити портрети нинішнього президента України
( 3 Votes )
Написав Українська правда Переглядів - 7612   
Понеділок, 21 листопада 2011 12:53

Лісників змусили купити портрети ЯнуковичаКерівництво Держагенства лісових ресурсів змусило закупити на 15 мільйонів гривень портретів президента Віктора Януковича 300 лісництв.

 

Про це пише у своєму блозі на "Українській правді" журналіст Дмитро Гнап з посиланням на офіційний лист голови Державного агентства лісових ресурсів Сівця.

 

"Мені в руки потрапив офіційний лист голови Державного агентства лісових ресурсів Сівця. У ньому, він пояснює працівникам КРУ факти зловживань у його відомстві, у тому числі закупівлю портретів", - пише журналіст.

 

"У 2011 році підприємствами закуплено близько 8000 державних і лісових гербів, а також близько 10 тисяч портретів президента України різної величини, що в середньому становить від 4 до 6 державних символів на одну адмінбудівлю", - цитує лист Гнап.

 

У листі Сівець стверджує що, "ціна закуплених лісниками портретів була на 5-20% нижчою, від ринкової".

 

Необхідність закупівлі гербів і портретів чиновник аргументував необхідністю "підкреслити державний статус лісогосподарських підприємств і підвищенням рівня свідомості своїх співробітників".

 

Голова Державного агентства лісових ресурсів також наводить список фірм для порівняння.

 

"Заради інтересу, я подзвонив за кількома телефонами з цього списку. Виявилося, що портрети Януковича розміром 50х37 трейдери готові продавати в середньому по 100 гривень. Хоча у фірми, наближеної до голови лісагентсва, лісників змушували купувати ці ж фотографії майже по 300 гривень" , - пише журналіст.

 

По матеріалах "Українська правда"

-----

Сегодня практически ни какой бизнес не обходится без создания сайта. Но мало кто из начинающих бизнесменов знает о том, что нужно еще и продвижение сайта. И если создать сайт-визитку можно не обладая знаниями и навыками, то в вопросах продвижения без професионалов не обойтись. Компания s-position.com поможет вам сделать это максимально быстро и выгодно. 

 
 Коментарі  

 
#1 ярий 21.11.2011 22:32
Це відомий давно прийом збивання грошей "регіАналами".вибори наближаються,то вони ще не таке втнуть.Банда.З них потрібно починати і робити природній відбір... :lol:
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com