Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Фахова допомога при проблемах з відтворенням у тварин у Львові
( 5 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 6288   
П'ятниця, 25 листопада 2011 12:10

КлінікаФахова допомога при проблемах з відтворенням у тварин, а також штучне осіменіння та можливість зберігати статеві клітини практично необмежений час у замороженому вигляді.

 

Беручи до уваги сучасні тенденції і досягнення у біотехнології відтворення дрібних тварин, зокрема собак, а також діагностики захворювань пов'язаних з порушеннями в репродуктивних органах, Лабораторія Фізіології і Патології Відтворення Тварин Інституту Біології Тварин НААН пропонує наступні послуги:

 

Оцінка відтворної функції кобелів.

З метою оцінки кількості і якості сперми здійснюється безпечне взяття сперми мануальним способом. Морфологічні дослідження сперми і простатичного соку для діагностики простатитів проводяться за допомогою сучасних методів фіксації і мікроскопії (фазово-контрастний, люмінесцентний).

 

Визначення оптимального часу для природної в'язки чи штучного осіменіння у сук.

При допомозі спеціальних методів визначається проміжок часу, в якому є найбільша ймовірність заплідненості сук і одержання більшої кількості цуценят. Можуть бути застосовані як при природній в'язці так і при штучному осіменінні собак.

 

Розбавлення сперми середовищем і охолодження її для подальшого транспортування і штучного осіменіння собак.

Здійснюється розбавлення сперми середовищем яке підтримує життєздатність сперміїв протягом 3-4 діб, що дозволяє транспортувати сперму на великі відстані і проводити штучне осіменіння. Також при розбавленні значно збільшується об'єм сперми що може бути використано для осіменіння кількох тварин.

 

Заморожування і зберігання сперми від кобелів для штучного осіменіння.

Застосування нами сучасних методик заморожування сперми кобелів дозволяє зберігати її при наднизьких температурах (‑196˚С) практично необмежений термін, при збережені нею здатності давати повноцінне потомство.

 

Штучне осіменіння сук спермою донора.

Абсолютно безпечна для тварини процедура яка дозволяє отримати здорове потомство без безпосередньої участі кобеля. Така можливість дозволяє уникнути травмування і занесення інфекції що може трапитись під час природної в'язки, неможливості проведення природної в'язки, а також стресове транспортування суки коли кобель знаходиться на великій відстані.

 

ОПИС ОСНОВНИХ ПРОЦЕДУР І ЇХ ВАРТІСТЬ

 

Оцінка якості сперми – 20 грн.

Визначення концентрації сперміїв в еякуляті, рухливість, активність і кількості патологічних клітин, спермограма.

 

Охолодження сперми – 50 грн.

Здійснюється розбавлення в спеціальному поживному середовищі і охолодження до температури +4ºС. В такому стані розбавлена сперма може зберігатися 2-4 дня, в залежності від початкової якості сперми і індивідуальних особливостей самця. Може бути транспортована в термосі з льодом.

 

Заморожування сперми – 100 грн.

Заморожування сперми проводиться у відповідності з протоколом спеціально розробленим для сперми собак із застосуванням кріозахисних середовищ і програмного заморожувача з охолодженням до -196ºС. Сперма розфасовується і зберігається в кріостійких пластикових соломинках об'ємом 0.5 мл. Кількість доз отриманих з еякуляту змінюється в залежності від концентрації сперміїв і початкової якості сперми. Сперма з кількістю живих сперміїв нижчою 70% для заморозки не рекомендується. Стійкість до заморожування сперміїв залежить від індивідуальних особливостей самця, пори року і харчування.

 

Зберігання сперми в банку(10 соломинок) – 50 грн./30днів

Зберігається в рідкому азоті при -196ºС.

 

Визначення оптимального часу для осіменіння включає:

Вагінальний мазок – 20 грн.

По співвідношенню різних типів клітин у мазку робиться висновок про кількість статевого гормону естрогену в крові самки. Досліджується в динаміці (2-3 рази). Дозволяє встановити приблизний час овуляції і має велику варіабельність. Застосовується при природній в'язці, штучному осіменінні свіжою або охолодженою спермою і як орієнтир при осіменінні заморожено-відтаяною спермою.

 

Визначення концентрації гормонів – 60грн/один гормон

Здійснюється взяття венозної крові і визначення кількості гормонів характерних для овуляції (1-3 рази в залежності від результатів). Є найбільш точним методом для встановлення факту овуляції.

 

Штучне осіменіння свіжою або охолодженою спермою – 50грн.

Процедура являє собою введення сперми в парацервікальну зону(ділянка піхви яка оточує шийку матки) в оптимальний час. Вірогідність запліднення в середньому 80%.

 

Штучне осіменіння заморожено-відтаяною спермою – 100грн.

Введення сперми безпосередньо в матку не хірургічним методом через її шийку при допомозі спеціальних інструментів. Вірогідність запліднення в середньому 60%.

 

Приклад з осіменінням свіжою спермою

На 5-6 день після початку кров'яних виділень(початок проеструса) із піхви у суки з періодичністю 2 дня береться мазок до моменту коли аналіз покаже високий рівень естрогенів в крові, підтвердити результат можна одноразовим визначенням рівня прогестерону в крові. Після чого береться сперма у бажаного кобеля, оцінюється і проводиться осіменіння в той же час. Для підвищення результатів бажано осіменіння повторити через 48 год.

 

Приклад з осіменінням охолодженою спермою

Все так само як і з свіжою, за виключенням того що сперма ділиться на дві рівні частини, одна половина нагрівається до 37ºС, оцінюється і проводиться осіменіння. Друге осіменіння через 48год.

 

Приклад з осіменінням заморожено-відтаяною спермою

На 5-6 день після початку кров'яних виділень(початок проеструса) із піхви у суки з періодичністю 2 дня береться мазок до моменту коли аналіз покаже високий рівень естрогенів. Далі визначається рівень гормонів характерних для овуляції (1-3 рази в залежності від результатів). Після досягненні бажаного рівня через 4-5 днів сперма розморожується, оцінюється і проводиться дворазове осіменіння з різницею в 24 год.

 

При необхідності, визначення часу овуляції можна провести дистанційно і приїхати тільки на осіменіння.

 

Інститут біології тварин УААН, вул. Василя Стуса, 38, м. Львів, 79034 або за тел. : (032)270-20-39, (068)50-57-457, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

-----

Головною проблемою  туристів , гостей та відвідувачів Львова є питання де ж зупинитись на ніч. Добре якщо є друзі чи знайомі, а якщо ні. Залишаються готелі, але ж який обрати? Тепер це питання може допомогти вирішити сайт  hotelsbooking.com.ua. Всі готелі Львова та інших міст на одному сайті, з описом, цінами та відгуками. 

 Коментарі  

 
#1 WALLY 26.11.2011 22:22
Це ПАРТНЕР Клубной карти huntingukraine.com
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com