Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Мисливський собака прострелив сідниці господарю
( 2 Votes )
Написав lenta.ru Переглядів - 8087   
Четвер, 01 грудня 2011 15:22

Мисливська собака-стрілокКурйозний випадок стався під час полювання в штатах. Житель округу Елдер-Бокс, штат Юта, отримав вогнепальне поранення сідниць під час полювання на качок. Як повідомляє The Salt Lake Tribune, постріл з гладкоствольної рушниці зробила собака мисливця - тварина випадково наступила на спусковий гачок.

 

Інцидент стався кілька днів тому, коли 46-річний мисливець, його приятель і пес відправилися полювати на качок на човні. За кілька хвилин до пострілу господар собаки поклав свою рушницю на край човна, а сам вибрався з нього, щоб розставити приманки для птахів.

Собака спостерігала за подіями і, мабуть, була в піднесеному настрої в передчутті полювання. Пес бігав по всьому човні і раптом випадково став на рушницю, пролунав постріл. Господар собаки стояв спиною до човна, нагнувшись, і куля потрапила йому якраз в сідниці.

 

Чоловік не отримав серйозних пошкоджень, так як на ньому були високі болотні чоботи. Тим не менш, мисливця госпіталізували в найближчу клініку, де йому була надана перша допомога. Ні пес, ні приятель мисливця не постраждали.

 

Випадки, коли собаки випадково ранять своїх господарів на полюванні не такі вже й рідкісні. У 2010 році, наприклад, аналогічний інцидент був зафіксований у Новій Зеландії.

 

По матеріалам lenta.ru

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com