Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Жорстоко побили керiвника громадської органiзацiї рибалок Львівщини Володимира Ткачика
( 2 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 9530   
Понеділок, 05 грудня 2011 14:47

Володимир Ткачик в лікарніВолодимира Ткачика пiдстерегли неподалiк вiд його пiдприємства - чоловiк виїжджав автiвкою на головну дорогу й спинився, аби пропустити зустрiчний транспорт. Саме у той момент один iз молодикiв вiдкрив дверi водiя й вдарив у голову пана Ткачика.

 

Постраждалий пам'ятає лише першi удари. "А далi усе - як в туманi, -- зауважує пан Ткачик. - Моя голова "лiтала" вiд ударiв, мов м'ячик".


На щастя, неподалiк був патруль Державтоiнспекцiї - про бійку їм дав знати один з водiїв, який проїжджав повз. ДАIшники врятували життя керiвнику громадської органiзацiї рибалок й затримали обох нападників.

 

Пана Ткачика зi струсом мозку, вiдбитими нирками, забоєм грудної клiтки й численними побоями госпiталiзували до червоноградської лiкарнi. Як iнформують правоохоронцi, один з чоловiкiв, вiком 26 рокiв, ранiше уже мав судимiсть за пограбування i вийшов на волю пiвтора роки тому.

 

Нагадаємо, що члени громадської організації відслідковують більшість водойм Львівщини й інформують інспекторів про браконьєрські вилови риби. Також напередодні пан Ткачик звинувачував керівництво рибінспекції у потуранні браконьєрам, а також інформував про бездіяльність природоохоронної прокуратури.

 

По матеріалах lviv.expres.ua

Фото -via email

 Коментарі  

 
#6 Ryba-Lviv 13.12.2011 19:57
Весь цей час активним учасником подій по боротьбі з браконьєрством в області є колишній громадський інспектор рибоохорони – а сьогодні дійсний громадський інспектор з охорони довкілля, регіональний представник ВГО «Громада рибалок України» Володимир Ткачик. За активну громадську позицію йому неодноразово погрожували фізичною розправою. Погрози таки справдилися. Ввечері 2 грудня 2011 року в м. Червонограді Львівської області кілька молодиків жорстоко побили громадського природоохоронця . На місці події працівниками міліції затримано учасників групового нападу. Порушено кримінальну справу. Володимир Ткачик у важкому стані з чисельними переломами та забоями перебуває на стаціонарному лікуванні у медичному закладі. Зовсім неважко вирахувати замовників побиття - це злочинний тандем: рибінспекція і браконьєри! Адже і одним і другим Володимир Ткачик заважає жити!!!
 
 
#5 Ryba-Lviv 12.12.2011 23:25
Початком відліку зловживань є 2009 рік. На посаду керівника Львівдержрибоох орони було призначено Миколу Сивоуса а його заступником Михайла Корб’яка. Фактично з цього часу розпочинаються незаконні дії цих посадовців. Як вказують в письмових заявах колишні інспектори Львівдержрибоох орони, М.Сивоус та М.Корб’як впровадили ряд корупційних схем з метою отримання незаконних прибутків. Паралельно відбувалися зловживання керівництва Львівдержрибоох орони при списанні матеріальних цінностей (матеріали скеровано в правоохоронні органи, на сьогоднішний день тривають слідчі дії). Така діяльність керівництва Львівдержрибоох орони призвела до масових звільнень серед інспекторів. Також при виявленні порушень посадовими особами Львівдержрибоох орони матеріали готувалися настільки непрофесійно, що порушники через суди скасовували постанови про притягнення їх до відповідальност і, тим самим уникаючи покарання. Крім того, в управлінні існують факти підробки документів суворої звітності – штрафних квитанцій, де з порушників фактично отримується одна сума, а в дохід держави попадає значно менша сума. Самі інспектори – в основному люди без профільної освіти, деякі – з кримінальним минулим, займалися браконьєрством як по рибальству (використання електролову) так і по мисливству (незаконне полювання), тощо.
Рішення Львівської обласної ради від 20.04.2010 року № 1177 було оголошено недовіру керівнику Львівдержрибоох орони М.Сивоусу і рекомендовано звільнити його з займаної посади. Згідно наказу Голови Державного агенства рибного господарства України в грудні 2010 року М.Сивоуса було звільнено з займаної посади та переведено на аналогічну посаду в Чернівецьку область.
Кілька місяців обов’язки начальника управління виконував М.Корб’як. Результатом його діяльності стало прийняте Рішення трудового колективу Львівдержрибоох орони від 19.05.2011 року, в якому М.Корб’яку було висловлено недовіру. Відповідні документи було скеровано в Державну агенцію рибного росподарства України, в результаті чого даного посадовця було понижено в посаді. Попрацювавши на новому місці роботи досить короткий термін та показавши вкрай незадовільні результати, він звільнився.
На початку 2011 року начальником Головного державного управління охорони, використання, відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Львівській області призначено Богдана Германа – особу, в якої відсутня профільна освіта, відсутній досвід та стаж роботи по спеціальності. На водоймах Львівщини браконьєрство стало масштабним та фактично безкарним явищем.
 
 
#4 рибак 07.12.2011 13:13
Володимира Ткачика заказали ті, кого він викрив в кришуванні браконьєрства. А хто кришує браконьєрів можна подивитися в інтернеті запис програми "Хто тут живе" за участю Ткачика. Там все чітко озвучено. Свободівці молодці, стали на його захист. Це перший добрий і реальний крок, який зробила "Свобода" у Львівській обласній раді! Дякуємо!
 
 
#3 Цьомек 05.12.2011 22:34
Злочинців більше ніж тих хто хоче добробуту і справедливості...тому нажаль і вбити для НИХ це не проблема!!! Володимиру пощастило!
Нехай береже його Господь!
 
 
#2 roman67 05.12.2011 20:14
тут бракуші вже оху..
отих довбаних кілерів за грати й грати - грати - грати. вони поступили побезпределу - а безпредельщики поза законом....
Петрович виздоровлюй ...
 
 
#1 Червоноград, Іван 05.12.2011 17:59
Володя Ткачик їздить на старенькому Мерседес-123, 1985 року випуску, це неправда що злочинці хотіли забрати у нього автомобіль. Ткачика побили тому, що він воює з начальником Львівдержрибоох орони Богданом Германом (родичем Ганни) та природоохоронни м прокурором Львівської області Богданом Гринкевичем, які кришують браконьєрство.
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com