Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Притулок «Сіріус» - люблячий дім для волохатих безхатченків
( 3 Votes )
Написав Оксана СВИСТУН Переглядів - 8787   
Середа, 14 грудня 2011 11:35

ТерріПритулок благодійного фонду «Сіріус» створений в 2000 році, та знаходиться в селі Толокунь Київської області. Більше 11 років притулок веде активну роботу по стерилізації та догляду за собаками та котами. Близько 1,5 тисячі собак та двісті кішок, ось така чисельність утриманців, - це чи не найчисленніший притулок для волохатих безхатченків. Всі тварини щеплені, у них є дах над головою та їжа.

 

Існує притулок на кошти засновників фонду та любителів тварин з Києва, Дніпропетровська, Миколаєва, Черкас та інших міст України. За роки існування притулку було влаштовано понад 4000 тварин, фондом проводиться безкоштовна вакцинація, стерилізація та допомога в утриманні вихованців малозабезпечених сімей.

 

Притулок «Сіріус» виселяють. Понад тисяча тварин може опинитись просто неба. Нове місце для переїзду - є, а от грошей на забудову бракує. На кошти добрих людей в с. Федорівка у 2006 році було куплено приміщення напівзруйнованої ферми, де активно ведуться будівельні роботи. Терміново потрібні кошти для їх завершення.

 

Влітку 2009 року притулок змушений був виїхати з Ясногородки. Так як у новому приміщенні, що в с.Федорівка не закінчені будівельні роботи, крім того не вирішено питання із землевідведенням навколо будівлі, а це необхідно для спорудження частини вольєрів, стерилізаційного пункту, карантину, ізолятора і т.д., фонду довелося знову взяти в оренду на 1 рік землю недалеко від Ясногородки в с. Толокунь для побудови нових тимчасових вольєрів. Зараз притулок проживає в с. Толокунь і з жахом чекає закінчення терміну оренди.

 

1500 тварин з такими важкими долями нарешті знайшли притулок, і ось-ось можуть знову його втратити. Вже зовсім скоро: притулок для тварин «Сіріус» змушений виїхати з приміщення, яке орендує в селі Толокунь. Термін оренди завершується в червні 2012.

 

Допоможіть притулку будівельними матеріалами, їжею, грошима, медикаментами!

 

Більш детальніше на сайті www.dogcat.com.ua

Мезинова Олександра +38050557139

 

Оксана СВИСТУН

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com