Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Товариство мисливців і рибалок "Кедр" з Межигір'я отримало 9 тис. гектарів мисливських угідь на південному березі Криму
( 3 Votes )
Написав pravda.com.ua Переглядів - 8035   
Середа, 21 грудня 2011 16:29

Верховна Рада Криму проголосувала за виділення громадській організації "Товариство мисливців і рибалок "Кедр" 8 тисяч 836 гектарів мисливських угідь на південному березі Криму. За таке рішення проголосували 69 депутатів з 83 присутніх у залі.

 

Громадській організації "Товариство мисливців і рибалок "Кедр" земля надається в тимчасове довгострокове користування строком на 25 років.

 

"Прийняття даного проекту дозволить здійснювати держконтроль за дотриманням вимог з охорони, захисту, використання та відтворення лісів, мисливських угідь, ведення мисливського господарства", - йдеться у пояснювальній записці.

 

Проти прийняття цієї постанови виступила депутат ВР Криму Олександра Кужель, яка зажадала надати інформацію про засновників цієї організації і закликала не голосувати за непрозоре виділення землі.

 

За даними ЄДРПОУ, громадська організація "Товариство мисливців і рибалок "Кедр" зареєстрована прямо на території резиденції "Межигір'я" в селі Нові Петрівці Вишгородського району Київської області 12 листопада 2008 року.

 

Засновниками громадської організації виступили три фізичні особи: Бойко Юрій Анатолійович, Демішкан Володимир Федорович, Тулуб Сергій Борисович.

 

Як відомо, люди з такими ПІБ займають високі державні посади: міністр палива та енергетики України, голова Держслужби автомобільних доріг України та губернатор Черкаської області відповідно.

 

Джерело - pravda.com.ua

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com