Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Полювання в горах Австрії. Gamswild
( 6 Votes )
Написав ярий Переглядів - 5935   
Субота, 14 січня 2012 20:06

Полювання в горах Австрії. GamswildПриїхав я одного дня до Відня ,працював на конференції, пізніше вирішив питання з мисливськими магазинами та з усім, що мені товариші позамовляли. Взяв собі Манліхера оригінала з першої світової в ідеальному стані, оформив папери на вивіз. Цілий день літав як електровіник, але все вирішив. Наступного дня поспав, прогулявся по Відні, провідав старих друзів,попив віденської кави, відпочив. Після обіду переодівся в мисливський одяг і товариш відвіз мене в гори Штаєру. Ще по дорозі любувався знайомими краєвидами, знайомою природою,що завжди нагадувала мені рідний край карпатський.


Чим дальше тим більше дорога ставала стрімкішою, з більшими серпантинами, виднілися обривисті скали. За кілька годин до заходу сонця ми були на місці і єгер чекав уже на мене. Товариш повернувся до Відня, а ми з єгерем швидко взявли, що ще було потрібно для полювання-далекомір, піршштоки Pirschstock –палиці для ходіння в горах, подібну я маю в себе вдома і користуюся давно, особливо зимою. Пару хв. . і ми на старому судзукі їдемо ще вище в ревір. Висота була трохи більше 2000м. Пройшовши скелястим схилом по камінні і сухому листі зрозуміли, що близько підійти до звіра не вдасться. Хоч як ми тихо йшли, але в таку суш це зробити майже неможливо. Вилізли на скалу і вирішили чекати. Через 10-20хв. на протилежному боці на скалі побачили дві завмерші плями. Через бінокль чітко видно було дві штуки- стара і молода сьогорічна. Мені особливих трофеїв не було потрібно і я це зразу казав, то єгер подивившись через дальномір,  зауважив -320м Запитав, чи буду стріляти. Я погодився зразу,  бо люблю далекі і точні постріли, але зброя не моя, невідомо, як стріляє. Запитав як простріляна і отримав відповідь –на 200м. по місцю. Манліхер 30-06 кал. Калес оптика , наскільки кіля 9, 7г. робить заниження ще пам’ятав, бо багато товаришів мають такий кал. і доводилося не раз пристрілювати їм зброю. Зробив невелику корекцію самою прицільною сіткою і перший постріл з попаданням. Звір ліг на місці. Молода зробила пару кроків по стежці і зупинилася, тоді пролунав другий постріл . Обидвоє лежали на скалі на стежці і нам прийшлося дертися ще туди, щоб їх скинути.


Ще мій товариш не доїхав до Відня як прозвучав телефонний дзвінок і відомість про успішне полювання. Відвізши в холодильну камеру трофей , ми цілий вечір пили пиво з єгерем та місцевими горцями і весело спілкувалися. Запитань про Україну було багато, наші і мій прадід колись воювали в цих горах, але дальше на границі з Італією.

 

Багато історичного повязує нас з Австрією та сучасні процеси в Україні цікавлять та бентежать їх не менше ніж нас самих

 

Форум та ФОТО ТУТ

 -----

Как охотники так и рыбаки зачастую очень много передвигаются, и для достижения успеха нужно иметь хорошое физическое здоровье. Бывает что по тем или инным причинам они часто чувсвуют боль в колене Причины такой боли могут быть разными, и советуем Вам не заниматся самолечением, а обращатся в клинику (выбор и обзор которых можно посмотреть на сайте navimed.com.ua.

 

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com