Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Українських рибалок просять не виходити на лід
( 5 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 7180   
Середа, 18 січня 2012 14:28

Небезпечний лідУкраїнський гідрометерологічний центр рекомендує рибалкам і любителям зимового відпочинку не виходити на лід, так як він ще не сформувався повністю.

 

"На водних об'єктах лише візуальний лід який не дає можливості виходити на нього, тому що товщина льоду ще не наросла до того рівня, щоб могла безпечно витримати людину", - повідомила начальник відділу гідрологічних прогнозів Укргідрометцентру Вікторія Бойко на прес-конференції.

 

Також Вікторія Бойко зазначила, що українські річки увійшли в зиму з досить стабільним рівнем води, який є навіть трохи нижче, ніж середньостатистичний за останні роки, що не дає підстав очікувати якихось надзвичайних ситуацій.

 

Бойко підкреслила, що немає підстав для того, щоб навесні в Україні відбувалися якісь небезпечні гідрологічні процеси, пов'язані з підняттям рівня води. У той же час, вона звернула увагу на те, що це стосується переважно рівнинних територій, а в Карпатському регіоні, особливо Закарпатському, завжди існує небезпека виникнення паводків.

 

Також метеоролог зазначила, що в даний час в Карпатському регіоні існує небезпека сходження снігових лавин.

 



У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація






Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com