Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Черкаських рибалок рятуватимуть за півтори тисячі гривень
( 0 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 6252   
Четвер, 26 січня 2012 13:59

Зимовы рибалкиВідтепер рятувальники Черкащини цілодобово чергують на Дніпрі. Таке рішення було прийнято у зв'язку з різким збільшенням кількості любителів зимової рибалки на річці після похолодання.

 

Серед рибалок, рятувальники проводять пояснювальні роботи, наголошуючи що в даних умовах краще і безпечніше купити рибу в магазині, а заодно розповідають, що їхні послуги стали платними. Так, порятунок людини яка впала в ополонку обійдеться від 500 до 1500 гривень. Таким рішенням міська влада хоче змусити екстремалів відмовитися від небезпечних прогулянок кригою. Рибалки ж, настільки засумували за зимою, що не зважають ні на що, а про рибу з магазину говорять, що то як "копии украшений", і головне тут не сама здобич, а відчуття які отримуєш при виважуванні чергової рибки з ополонки, та від спілкування з однодумцями. 

 

Директор комунальної аварійно-рятувальної служби Черкаського міськвиконкому Віктор Шевченко розповів:

- Якщо для порятунку рибалки буде задіяно  аероглісер і інші засоби - то це буде дорого. Так як година роботи аероглісера коштує 500 гривень. Проте, що можна взяти з пенсіонера, який провалився разом з тим нещасним окуньцем? Все буде залежати від ситуації, і запевняємо без допомоги ніхто не залишиться. 

 

Нагадаємо що цьогоріч вже зафіксовано кілька смертельних випадків, що мали місце через необережні виходи рибалок на лід, і МНС України неодноразово закликав рибалок не виходити на зимову риболовлю.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com