Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Дикий вепр "поклав" трьох мисливців Чернігівської області
( 3 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 8117   
П'ятниця, 27 січня 2012 09:05

Дикий кабанОбласна санітарно-епідеміологічна станція Чернігівської області повідомила, що після вживання в їжу м'яса дикого кабана добутого на полюванні було госпіталізовано трьох мисливців. 

 

Колектив мисливців недалеко від с. Антоновичі Чернігівського району застрелив дикого вепра, маючи ліцензію на відстріл. М'ясо дикого кабана було розділено поміж 14-ма членами бригади.

Після успішного полювання, в рамках святкування,  єгер приготував з цього м'яса суп і шашлик. Приготовлену ним їжу вживали 6 мисливців з вищевказаного колективу. Пізніше троє з них були госпіталізовані з діагнозом "трихінельоз", що вже клінічно підтверджено.

 

На даний момент стан хворих середньої тяжкості, призначено специфічне лікування.

 

Фахівці санітарно-епідеміологічної та ветеринарної служби проводять епідеміологічне розслідування вогнища джерела поширення інфекції.


Постепенно Украина отходит от кризиса, об этом говорит уровень трудоустроиства населения. Если же раньше работу найти было почти невозможно, то теперь появилось очень много вакансий. К примеру сайт работа в Крыму предлагает несколько сотен робочих мест в различных сферах экономики нашей страны. Так же на этом сайте можна найти работу в любом регионе Украины. 

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com