Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Мисливці Буковини здобули 169 вепрів, 24 олені та 250 козуль
( 5 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 7579   
Субота, 28 січня 2012 10:08

ОленьОбласне управління лісового та мисливського господарства Чернівецької області повідомляє, що від початку мисливського сезону в області, мисливцями було здобуто 169 диких кабанів, 24 благородних олені та 250 козуль.

 

При цьому, прес-служба Чернівецького управління лісового та мисливського господарства,  зазначає, що ліміт при полюванні на благородних оленів становив 36 особин, на кабанів – 228, на козуль – 301. Також, цього року в області, було дозволено полювати на борсука.

 

– Впродовж дуже тривалого терміну, це перший рік, коли на Буковині дозволено полювати на борсука, – говорить завідувач сектором обласного управління лісового та мисливського господарства Василь Гав'юк. – Хоча, при ліміті 36 особин, було впольовано всього три борсуки.

 

Нагадуємо, що на момент написання статті триває сезон індивідуального полювання на кабана та лісову куницю. А от полювання на благородного оленя та на козулю вже завершилося.

 -----

Незабаром наступає період свят, і мисливцям, рибалкам та й всім справжнім мужчинам, потрібно звернути увагу на своїх половинок. А що може бути справжнім сюрпризом, та завжди актуальним подарунком? Звичайно в першу чергу це квіти! Все гарно організувати Вам доможе заказ цветов Киев, а те, що там крім квітів є і солоденьке, і напої, і іграшки з доставкою взагалі робить даний сервіс незамінним.

 

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com