Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Особливості ловлі червонопірки взимку
( 4 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 3168   
Понеділок, 30 січня 2012 11:56

Червонопірка взимкуБагато рибалок стверджують, що червонопірка досить хитра риба. Червонопірка примудряється зійти з гачка навіть в той момент, коли її після клювання підсікли і рибалка відчуває її на гачку. У неї, виходить, зірвати наживку і при цьому не попастися на гачок.

 

Вся справа в тому, що ловити її теж потрібно вміти. Найголовніше тут правильно підібрати снасть, що б вона могла якомога краще реагувати на клювання, що відбуваються. Снасть для лову червонопірки в першу чергу повинна бути м'якою і чутливою. Найкраще для ловлі підійде волосінь діаметром до 0.1 міліметра і блешня з маленьким гачком. На вудку встановлюють кивок, довжина якого повинна бути не менше 15 сантиметрів, який виготовляють з тонкого м'якого пластику. При правильному підборі всіх компонентів зимової вудки проблем з порожніми клюваннями, а так само сходів стане набагато менше.

 

При лові мормишку варто вести активно, гра повинна бути швидкою, а сама проводка зі змінною швидкістю. Добре ловиться червонопірка на такі приманки як мотиль і реп'яхи, а ближче до кінця зими можна пробувати і на опариша. При лові цієї риби краще всього підбирати блешні світлих тонів. Можна пробувати ловити на плануючі блешні, на які теж як наживка вдало підійде реп'ях або мотиль.

 

Рибки, вага яких ледве досягає тридцяти грамів, найбільше набридають при лові. Рот у них маленький і вони просто смикають, за шматочки наживки тим самим просто об'їдають, або просто стягують її з гачка. У такому випадку можна просто перейти ловити на інше місце.

 

Застосовуючи прикормку при лові червонопірки її дуже легко можна приманити на дно. Взимку червонопірка може годуватися на різній глибині, але на поверхню практично не піднімається. Червонопірка завжди тримається своєї зграї, і якщо відбулася одна покльовка, то за нею обов'язково підуть і наступні.


Рыбакам новичкам в последнее время   значительно легче   познать тайны рыбалки  благодаря большому количеству видеоматериалов о рыбалке. И даже если Вы ничего не смыслите, то посмотрев такие обучительные фильмы будете иметь определленые понятия и у вас сложится план действий. Рекомендуем так же следить за такими фильмами и професионалам, ведь новинки кинопроката часто преподносят сюрпризы, новые знания и конечно же опыт.

 

Прислав Lusik

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com