Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Поради дебютантам підлідного лову
( 7 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 4288   
Понеділок, 30 січня 2012 12:38

 

Зимова риболовляВ будь-якій сфері нашого життя є новачки чи дебютанти. Простіше кажучи завжди буває перший раз. Дамо кілька порад новачкам стосовно зимової риболовлі.

 

 - У сильний мороз риба, залишена на кризі, швидко промерзає і втрачає смакові якості. Досвідчені рибалки зберігають улов в ящику у полотняній сумці.

 

 - Нову лунку спочатку краще перевірити блешнею. Якщо клювань не має спробуйте ловити на мормишку.

 

 - На початку зими риба уникає місць, де є течія, і навпаки, у другій половині зими рибу варто шукати вже у місцях із течією, нехай навіть не сильною. Там більший вміст кисню у воді, що істотно для риби.

 

 - Якщо не клює - не варто подовгу сидіти та вичікувати на одній лунці. При слабкому клюванні, особливо у період глухої зими, кількість трофеїв прямо-пропорційна кількості обловлених лунок.

 

 - Щоб збільшити кількість клювань, спробуйте зменшити розміри мормишок, на які ловите.

 

 - Щоб мотиль довше зберігався, його можна помістити у велику картоплину. Розріжте її навпіл, у одній з її половинок зробіть невелике заглиблення й засипте у нього мотиля. Обидві половинки з'єднайте і скріпіть за допомогою гумки.

 

 - У яскравий сонячний день краще сідати поруч із лункою так, щоб її прикривала Ваша тінь. Якщо є можливість, лунку варто злегка припорошити снігом.

 

 - У мороз на жилці намерзають крижинки, через що стає гірше видно клювання. Тому жилку треба періодично очищати, протаскуючи між пальцями.

 

 - Ефективність бура залежить від гостроти його ножів. Щоб вони не затуплялись передчасно, не допускайте ударів ними об кригу, а при транспортуванні закривайте спеціальним футляром.

 

-----

Не вірите у зимову риболовлю? Чому тоді не відпочити і не приділити трохи часу на подорожі? До речі саме зима найкращий період для подорожі у теплі країни. Погода в цей час не надто жарка, людей значно менше ніж зазвичай, ціни відповідно також. Наду мали? тоді звертайтесь до туроператора Spasibo Travel. Тут великий вибір турів, і найкраще обслуговування.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com