Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Як приготувати шашлик для великої компанії?
( 0 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 11628   
Понеділок, 30 січня 2012 13:46

Кожному відома ситуація коли на природі чи на дачі збирається досить велика компанія, при цьому виникає одна проблема - кожному хочеться спробувати шашлик ще гарячим, та воно і зрозуміло, адже смак і запах..., але якщо мангал не розраховано на велику кількість шомпурів, то приходиться довго чекати нової партії.

 

Останній раз ми попали в таку ситуацію на свято 8-го березня, коли захотіли почастувати наших дружин шашликом.

 

Якось не сподівались, що збереться аж така велика компанія. Поки жінки тішились розглядаючи подарунки (хто одяг, хто кульчики з камінням Сваровські, хто  інші прикраси) ми мусили знайти вихід, так би мовити, щоб нікому не було образливо.

 

Придумали спосіб при якому вдалося приготувати шашлик так, щоб всією компанією сісти за стіл і скуштувати, горячого, смачного шашлика, без лишніх проблем і всім одночасно.

 

Спосіб приготування:

На шампури насаджуємо цілі цибулини прямо в лушпинні і цілі помідори середніх розмірів. Обжарюємо овочі на грані. Очищаємо від лушпиння цибулю і помідори. Очищені печені овочі скидаємо  в каструлю, закриваємо кришкою, і ставимо разом з мангалом, щоб не остивала. 

 

М'ясо, (цього разу знайти потрібне для шашлика видалось важче ніж купить серьги Сваровски які так сподобались в якості подарунка нашим жінкам) мариноване для шашлика піджарюємо на шампурах і по мірі приготування скидуємо в кастрюлю до овочів.

 

Ще кілька слів про маринад. Звісно рецептів маринування м'яса для шашлику безліч, але нам найбільше подобається замочувати його в кефірі.

 

Коли все м'ясо для шашлику окажеться в каструлі, встряхуємо її кілька раз, щоб все добре перемішалось і ставимо на грань на хвилин 5-7, щоб шашлик прогрівся і перейняв аромат печених овочів. Тепер можна і подати цілу каструлю з шашликом до столу і всім разом дружньо насолоджуватись його чудовим смаком!

 

Lusik

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com