Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Особливості зимової підгодівлі
( 8 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 4021   
П'ятниця, 03 лютого 2012 00:00

ГодівницяЩоб успішно рибалити потрібна підгодівля, про це знають усі. Але частенько аматори зимової рибалки використовують підгодівлю таку ж як влітку, не враховуючи що різняться снасті, наживка, техніка і способи ловлі. Так само і підгодівля має свої особливості.  Що ж відбувається під льодом?

 

Крізь шар льоду вкритий снігом, денне світло майже не проникає, тому взимку навіть у верхніх шарах води досить темно і холодно. Відмирає рослинність, зникає багато запахів характерних тільки для літньої пори. Крім того, сповільнюються течії і аромати поширюються не так швидко. Основу раціону харчування риб становлять дрібні ракоподібні, личинки і п'явки. Для пошуку їжі риба використовує бокову лінію і нюх. Таким чином, очевидним є те, що в підгодівлі повинен бути присутнім тваринний корм, звичайно в першу чергу це мотиль.

 

Рослинні прикормки під час рибалки взимку працюють значно гірше: такі запахи незвичні рибі в цю пору року, і дуже насторожує її. Виключення - панірувальні сухарі. Використовувати їх можна як самостійний прикорм, так і в тандемі з сухим молоком або мотилем, який залишається незамінним наповнювачем майже всіх зимових прикормок.

 

Жменя мотиля - відмінно збирає рибу в точці ловлі. За допомогою зимової годівниці мотиля доставляють безпосередньо на дно. Щоб дрібнота не встигла все виїсти до приходу більшої риби, через деякий час відправте в лунку чергову порцію, причому годівницю розкрийте в товщі води - так всі частинки підгодівлі розпорошаться на більшу площу, і це змусить рибу затриматися в точці ловлі довше.

 

Цікавим альтернативним варіантом довгодіючої зимової підгодівлі є спосіб, коли підгодівля разом з мотилем заморожується в крижані кубики. Туди ж можна додати піску, або дрібних камінчиків в якості баласту. Лід починає танути на дні, роблячи підгодівлю доступною для риби. Однак, їй ще доведеться повозитися, щоб виїсти весь мотиль.

 

Нерідко рибалки, що живуть поруч з водоймою, загодовують свої лунки з вечора. Під час ловлі залишається лише робити невеликий докорм. Підгодовування «своїх» лунок протягом тривалого часу приносить позитивні результати: риба звикає до регулярної появи корму в цьому місці і швидко реагує на нього.

 

На течія підгодівля здійснюється за тими ж принципами що й влітку: прикормку подають трохи вище за течією від точки ловлі. З великої годівниці течія буде поступово вимивати мотиля, приманюючи до вашої лунки рибу.

 

Корисна інформація: при прельотах та переїздах значно заощадити дозволяє така послуга як трансфери з аеропортів та вокзалів. Замовивши цю послугу на сайті leosprint.com.ua Ви будете здивовані цінами, адже це в кілька раз дешевше ніж таксі, та рівнем обслуговування.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com