Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Прикормка для ловлі ляща взимку
( 8 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 5116   
Четвер, 02 лютого 2012 11:02

Лящ взимкуПри ловлі ляща взимку як кивковою так і поплавковою вудочкою позитивні результати приносить правильна підгодівля. Взимку ляща досить ефективно приманюють до місця ловлі дрібно змолоті рослинні суміші. Звичайно на сьогоднійшній день в продажі є готові зимові прикормки. Але, багато рибалок самі полюбляють готувати прикормку на основі панірувальних сухарів, макухи, дрібномеленого підсмаженого насіння. Там, де немає засилля йоржа та іншої дрібної риби, використовують корм на основі мотиля, трубочника, рубаних хробаків без додавання рослинних домішок.

Прикормка з мотиля робиться так. Тонкодисперсну суху глину (попередньо просіяну через сито) висипають на мотиля, якого потім обережно перемішують, щоб отримати дрібні грудочки. Ці грудочки кладуть у велику конусну годівницю, яка відкривається висмикуванням пружинки, і опускають на дно. Для прикормки на мулистому грунті кулі не годяться, оскільки можуть глибоко зануритися в шар мулу.

 

Мотиля слід зберігати в сухому газетному папері, в холодильнику з температурою 2 +1 градусза Цельсієм. При дотриманні цієї умови мотиль може зберігатися 5-7 днів. Слід зберігати мотиля так, щоб уникати різкого і сильного перепаду температур. 

 

Загиблі личинки також можна використовувати. Якщо посипати їх крохмалем, то вони легко відділяються одна від одної. Для того щоб зробити підгодівлю важчою (це важливо, якщо ловлять на сильній течії) використовують дрібний гравій, який додають безпосередньо в суміш глини та мотиля. Аналогічно поступають, коли включають рубаних черв'яків.

 

Важлива порада: не можна зберігати разом мотиля і опариша, а також одночасно вживати їх в одній щільній суміші. Мотиль у присутності опариша гине через виділення останнім аміаку.

Як рибалка так і полювання часом стають екстримальними адже приходиться долати багато кілометрів, і через хащі продиратися, і через болота та й погода може бути різною. При цьому, звичайно, важливо завжди знаходитись на зв'язку. Звичайні телефони нерідко потерпають від таких умов. І хоча є багато допоміжних засобів для захисту телефонів, проте всі вони не дуже зручні. Замисліться над придбанням спеціального захищеного телефона, яким є sonim xp 3300 force і якому не страшні ні удари, ні волога ні болото. Переконаний, що для рибалки чи мисливця це як знахідка.
 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com