Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
"Розбір польотів" Львівдержрибоохорони.
( 1 Vote )
Написав Пустельник Переглядів - 10051   
Середа, 08 лютого 2012 12:23

АКТ

перевірки діяльності Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Львівській області (Львівдержрибоохорони) та перевірки інформації за зверненням Львівської обласної ради

м. Львів                                                                                                                                01.02.2012

 

На виконання доручення Державного агентства рибного господарства України від 11.01.2012 № 2-5-16/262, наказу Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства від 13.01.2012 № 09, з метою повної і всебічної перевірки інформації за зверненням Львівської обласної ради від 20.12.11 щодо системних порушень та незаконних дій посадових осіб Львівдержрибоохорони, а також здійснення відповідних заходів щодо усунення порушень законодавства, причин та умов, що їм сприяють, була створена комісія у складі:

- голови комісії по припиненню юридичної особи Головрибвод Горобця Т.О.;

- начальника відділу охорони водних живих ресурсів Головрибводу Сахна О.В.;

- заступника начальника відділу юридичного забезпечення Головрибводу Ісідорової Є.О.

- головного фахівця відділу запобігання та протидії корупції в органах рибоохорони Головрибводу Нагорної І.В.

- заступника голови ліквідаційної комісії Львівдержрибоохорони Комара С.І.

- іхтіолога 1 категорії Львівдержрибоохорони Пруса О.С.

- депутата Львівської обласної ради Магура О.М.

- депутата Львівської обласної ради Тістика В.З.

- депутата Львівської обласної ради Зірченка Ю.П.

- депутата Львівської обласної ради Кадикала М.О.

- депутата Львівської обласної ради Тягнибока А.Я.

- представника від громадськості Ткачика В.П.

В роботі комісії приймали участь голова громадської організації Мисливсько-рибальський клуб „Карпатське братство Діани” Депа Р.І. та громадський інспектор з охорони довкілля Державної екологічної інспекції України Казимир М.М.

Під час розгляду звернення Львівської обласної ради від 20.12.11 до Кабінету Міністрів України та Міністерства аграрної політики та продовольства України щодо системних порушень та незаконних дій посадових осіб Львівдержрибоохорони, комісією проведено  перевірку  з  виїздом  до м. Львів (Львівдержрибоохорони), де на місці були опрацьовані питання, на які отримано викладені нижче пояснення.

16.01.2012 у Львівдержрибоохороні комісією за вх. №№ 44-61 були зареєстровані адресовані на ім’я начальника Германа Б.П. пропозиції щодо надання пояснень з питань, порушених у зверненні Львівської обласної ради.

В ході роботи комісії виникла необхідність отримання інформації від екологічної інспекції, у зв’язку з чим на ім’я начальника державної екологічної інспекції в Львівській області Штикала Д.І. було направлено запит про надання письмової інформації в розрізі адміністративних районів Львівської області за період з 2009 по 2011 роки щодо кількості складених інспекторами ДЕІ в Львівській області та громадськими інспекторами з охорони довкілля протоколів про адміністративні правопорушення за ч. 3 та ч. 4 ст. 85 КУпАП, суми накладених та стягнених штрафів та збитків, кількість та параметри вилучених заборонених знарядь незаконного вилову (в т.ч. безгосподарських знарядь). Інформацію було отримано та враховано при підготовці акту перевірки.

20.01.2012 участь у роботі комісії прийняли запрошені особи, а саме були заслухані колишні працівники Львівдержрибоохорони Ляхов Б.О., Романчук С.В., Подібко М.В.

У зв’язку із значним обсягом інформації, отриманої від Львівдержрибоохорони, підготовкою узгоджених проектів висновків та необхідністю отримати відповіді на додаткові питання, комісія оголошувала перерву у своїй роботі з 21.01.2012 по 29.01.2012 та продовжила роботу з 30.01.2012.

Перевіркою охоплювався період з 2009 по 2011 роки. У даний проміжок часу керівництво Львівдержрибоохороною здійснювали:

Сивоус М.І.                  –                 з 15.06.2009 по 27.12.2010;

Корб’як М.А.               –                 з 28.12.2010 по 10.02.2011;

Герман Б.П.                  –                 з 11.02.2011 по дату проведення перевірки.

 

I питання (вх. № 44): Вказати кількість виявлених і зафіксованих фактів незаконного вилову риби за допомогою електроловів (за період 2009-2011) у розрізі районів Львівщини та інформацію про кінцевий результат розгляду за такими фактами (наявність рішення суду чи інших документів).

Відповідь Львівдержрибоохорони:

 

Кількість виявлених і зафіксованих фактів незаконного вилову риби за допомогою електроловів 2009-2011

кількість

р-н

результат

2009

2

Жидачівський

340

Сколівський

-

2010

2

Золочівський

-

Ст.Самбір

-

2011

1

Дрогобицький

340

Вик. Фахівець І категорії Львівдержрибоохорони Клепуц Р.Є.

 

За результатами розгляду даного питання комісія вважає за необхідне зауважити наступне:

Надана відповідь є недостатньо інформативною. За період з 2009 по 2011 роки кількість виявлених та зафіксованих фактів грубих порушень Правил любительського та спортивного рибальства з використанням електроструму є тенденційно стабільною (інспекторським складом Львівдержрибоохорони у 2009 та 2010 роках зафіксовано по 2 факти такого порушення). Протягом 2011 року відмічається деяке послаблення цього напрямку роботи. За цей період інспекторським складом Львівдержрибоохорони у кількості 15 осіб виявлено лише 1 факт використання забороненого знаряддя лову – електроструму на водних об’єктах Львівської області.

ІІ питання (вх. № 45): Чому у Львівський області протягом 2009-2011 в осінній період не видається наказ Львівдержрибоохорони про нерест лососевих в Карпатах, якщо у сусідніх областях (Чернівецька, Закарпатська, Івано-Франківська), такий наказ видається а форель охороняється. Хто відповідає за дану ділянку роботи?

Відповідь Львівдержрибоохорони:

Не видається, бо відсутня юридична підстава та немає відповідного юридичного акта.

У згаданих в питанні областях накази про нерест форелі, на підставі нормативного документу, а саме «Правил любительського і спортивного рибальства» (п. 4.13.3, п.4.14.3), затвердженого наказом Держкомрибгоспу від 15.02.1999 № 19 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.04.1999 за № 269/3362.

Питання охорони нерестуючої форелі з гірських річок Львівської області потребує вивчення зі сторони науково-дослідних організацій (видовий і кількісний склад, умови відтворення, терміни нересту, стан нерестовищ, кормової бази).

При науковому обґрунтуванні проведення таких робіт, залучення наукових організацій і позитивному вирішенні дасть можливість внести зміни у діючі «Правила рибальства…», враховуючи і Львівську область.

З цього питання Львівдержрибоохорона зверталась в Держрибагентство України (лист № 08-923 від 24.06.2011).

Крім того, у відповідності до вищезгаданих «Правил» (п.4.10), вилов форелі взагалі заборонений.

Вик. Головний фахівець Львівдержрибоохорони Косач І.О.

 

За результатами розгляду даного питання комісія вважає за необхідне зауважити наступне:

Згідно із п. 4.1 Положення про Головне державне управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Львівській області Львівдержирибоохорона організовує і здійснює державний контроль у сфері охорони і використання водних живих ресурсів і середовища їх перебування, здійснює заходи, пов’язані з відтворенням, збереженням водних живих ресурсів та регулювання рибальства.

Нормативна неврегульованість питання щодо встановлення осінньо - зимової заборони на вилов лососевих та охорони середовища їх існування та нересту на території Львівської області свідчить про недостатню роботу Львівдержрибоохорони по цьому питанню.

На час проведення перевірки відповіді на лист Львівдержрибоохорони від 24.06.2011 вих. № 08-923 не надходило.

Слід зазначити, що комісія не отримала відповіді на питання щодо відповідального за дану ділянку роботи.

Довідково. Інспекторами Львівдержрибоохорони жодних фактів добування лососевих за період 2009-2011 років не зафіксовано.

Комісія рекомендує Львівдержрибоохороні активізувати роботу у даному напрямку з метою досягнення конкретних результатів щодо збереження та відтворення водних біоресурсів, занесених до Червоної книги України.

 

ІІІ питання (вх. № 46): Чи фіксувалися Львівдержрибоохороною факти трелювання лісопродукції через гірські потоки?

Скільки таких фактів зафіксовано за 2009-2011 та які рішення були прийняті? Хто відповідає за дану ділянку роботи?

Відповідь Львівдержрибоохорони: Окремий облік трелювання лісопродукції через гірські потоки не ведеться. Але за переїзд рік вантажними автомобілями складено 45 протоколів за 2011 рік, а правопорушники притягнуті до відповідальності.

За період 2009-2011 років фактів трелювання лісопродукції через гірські потоки не виявлено.

Вик. юрист Львівдержрибоохорони Громик Л.І.

 

За результатами розгляду даного питання комісія вважає за необхідне зауважити наступне:

Комісії не надано відповіді на питання щодо відповідального за дану ділянку роботи.

Комісія рекомендує керівництву Львівдержрибоохорони звертати особливу увагу на виявлення та фіксацію фактів трелювання лісопродукції через гірські потоки, передбачивши вищезазначене у план-наказах.

IV питання (вх. № 47): В лютому 2006 року внаслідок залпового самовільного скиду води було спущено водосховище «Сокальське», внаслідок чого державі було заподіяно шкоду на сумі 19 092 016 грн. Які заходи було вжито посадовими особами Львівдержрибоохорони щодо даного факту? Які підтверджуючі документи вказують на дії Львівдержрибоохорони щодо документального супроводу щодо цієї справи. Яким було прийняте рішення? Кого притягнуто до відповідальності? Чи відшкодовано збитки завдані державі?

Відповідь Львівдержрибоохорони: По факту самовільного скиду води водосховища «Сокальське», що мав місце 19-20 лютого 2006 року іхтіологічною службою Львівсько-Закарпатського територіального відділу, який був у складі Західного ДБУ, було проведено підрахунок збитків, завданих рибним ресурсам. Збитки становили 19 092 016 грн. Дані матеріали були направлені в Західне ДБУ 24.02.2006 за № 156. Басейновим управлінням матеріали були направлені у Львівську міжрайонну природоохоронну прокуратуру для виявлення винуватих по даному факту.

Крім того, Львівдержрибоохороною після ліквідації Західного ДБУ, по даному питанню надавалась інформація в Державне управління з охорони навколишнього природного середовища у Львівській області та в управління з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації.

Щодо питання про прийняття рішення про притягнення до відповідальності винуватих, відшкодування збитків, Львівдержрибоохорона не була повідомлена відповідними правоохоронними органами.

Вик. Головний фахівець Львівдержрибоохорони Косач І.О.

За результатами розгляду даного питання комісія вважає за необхідне зауважити наступне:

На час проведення перевірки у Львівдержрибоохороні відсутня інформація щодо результатів розгляду справи по відшкодуванню збитків у розмірі 19 092 016 грн., спричинених залповим самовільним скидом води з Сокальського водосховища у 2006 році. За період з 2009 по 2011 роки Львівдержрибоохорона не зверталась до відповідних органів з приводу даного питання.

Комісія рекомендує звернутися з запитом до природоохоронної прокуратури та за необхідності до інших правоохоронних органів щодо подальшої долі даного питання. Про отримані відповіді повідомити Головрибвод та Львівську обласну раду.

V питання (вх. № 48): Скільки осіб було притягнуто до відповідальності за ч. 3 та ч. 4 ст. 85 КУпАП., суми накладених і стягнених штрафів та збитків, кількість та параметри вилучених заборонених знарядь незаконного вилову риби (в т.ч. безгосподарських знарядь), тощо. Інформацію прошу надати в розрізі адміністративних районів Львівської області за період 2009-2011 рр?

Відповідь Львівдержрибоохорони:

Львівдержрибоохорона

Інформація про рибоохоронну роботу

2009

2010

2011

Разом

К-сть осіб притягнутих до відповідальності

За ч. 3 ст 85

1134

1466

1326

3926

К-сть осіб притягнутих до відповідальності

За ч. 4 ст 85

155

169

246

570

Сума накладених штрафів (грн)

89190

116415

12841

327446

Сума стягнутих штрафів (грн)

87048

67880

57290

212218

Сума нарахованих збитків (грн)

13790,4

10698,7

14004,3

38493,4

Сума стягнутих збитків (грн)

2565,3

362

362

3289,3

Складено безгоспних актів (к-сть)

80

169

296

545

Сітематеріали (к-сть)

514

466

772

1752

Параметр вилучених заборонених знарядь лову (сітематеріали) (м)

14603,7

9148,9

15148,3

39368

Електролови

 (к-сть)

2

2

1

5

Львівдержрибоохорона

Інформація про роботу в розрізі адміністративних районів

за ч. 4 ст. 85

2011

2010

2009

Разом

Кам – Бузький

51

33

32

116

м. Червоноград

17

9

12

38

м. Н. Розділ

1

1

Городоцький р-н

9

10

5

24

Сокальський р-н

51

32

18

101

Миколаївський р-н

15

14

6

35

Стрийський р-н

10

6

6

32

Буський р-н

20

15

3

38

Жидачівський р-н

6

3

11

20

Яворівський р-н

17

11

13

41

Мостиський р-н

2

1

3

Самбірський

6

6

1

13

Дрогобицький р-н

19

8

7

34

Сколівський р-н

10

6

4

20

Золочівський р-н

2

6

14

22

Радехівський р-н

6

4

16

26

Турківський  р-н

3

3

6

Ст..Самбір р-н

1

3

4

Пустомитівський р-н

3

3

Перемишлянський р-н

3

3

Інформацію щодо виявлених порушень Правил рибальства в розрізі адміністративних районів Львівської області надати немає можливості так, як аналіз роботи інспекторів ведеться по рибоохоронних дільницях, в склад яких входить декілька районів області.

Дільниці

2009

2010

2011

Сокальська

285

219

370

Городоцька

247

232

213

Дрогобицька

316

603

343

Оперативна група

286

100

411

Вик. Фахівець І категорії Львівдержрибоохорони Клепуц Р.Є.

 

За результатами розгляду даного питання комісія вважає за необхідне зауважити наступне:

Комісії надано інформацію про природоохоронну роботу в період з 2009 по 2011 роки в розрізі адміністративних одиниць області та рибоохоронних дільниць. Інформація прийнята до відома.

Слід зазначити, що у відповідності до подання Прокуратури у Львівській області від 20.12.2010 № 07/4-842 вих.-10 було визнано низьку ефективність роботи Львівдержрибоохорони, в основному робота зводилась до виявлення дріб’язкових фактів порушення правил рибальства, порушення порядку придбання чи збуту об’єктів тваринного світу.

Показники за 2011 рік свідчать про зростання кількості викритих грубих порушень правил рибальства.

VІ питання (вх. № 49): Скільки притягнуто до відповідальності по ч. 4 ст. 85 за 2009-2011 за вилов риби ставними сітками по водоймах, де є спеціальне товарне рибне господарство (СТРГ)?

Відповідь Львівдержрибоохорони:

Львівдержрибоохорона

Кількість притягнутих до відповідальності по ч. 4 ст 85 за 2009 – 2011 за вилов риби ставними сітками по водоймах, де є СТРГ

к-сть

2011

12 (Добротвір) 3 (Віжомля)

2010

5 (Добротвір)

2009

13 (Добротвір)

Вик. Фахівець І категорії Львівдержрибоохорони Клепуц Р.Є.

За результатами розгляду даного питання комісія вважає за необхідне зауважити наступне:

Комісії надано інформацію про кількість осіб притягнутих до відповідальності за ч. 4 ст. 85 КУпАП (вилов риби ставними сітками) по водоймам, де є СТРГ. Слід відзначити, що на Гамаліївському водосховищі, де з 12.03.2011 року діє режим СТРГ, власником якого є Львівтеплоенерго, інспекторами Львівдержрибоохорони за ч. 4 ст. 85 КУпАП порушення не виявлялись.

VІІ питання (вх. № 50): Площа Добротвірського водосховища становить 720 га. Чому у 2003 році в режимі СТРГ розраховано проведення зариблення цінними породами риб у кількості 170 000 екземплярів, а станом на 2011 рік розрахунок кількості зариблення становить 14 000 екземплярів. Які дії вжито Львівдержрибоохороною щодо усунення даної негативної ситуації та яка посадова особа відповідальна за дану ділянку роботи? Хто погоджував діючий на даний час режим?

Відповідь Львівдержрибоохорони: У 2003 році Режим р/г експлуатації (СТРГ) Добротвірського водосховища був розроблений на замовлення Добротвірської ТЕС Інститутом рибного господарства УААН м. Києва і затверджений Головрибводом 20.08.2003. Згідно розробленому Режиму Інститут рибного господарства ніс повну відповідальність за його обґрунтування (обсяги вилову і зариблення, кількість промислових знарядь лову). У зв’язку з невиконанням Добротвірською ТЕС Режиму наказом Держрибінспекції м. Києва від 02.10.2006 № 118 Режим було скасовано.

На даний час промисловий вилов риби на Добротвірському водосховищі ведеться згідно Режиму р/г експлуатації погодженого Держуправлінням ОНПС та ГДУОВВВЖРРР (від 15.06.2007) та затверджено Держрибінспекцією 15.07.2007 та Доповненням до Режиму Деркомрибгоспом України від 30.10.2009.

Дане Доповнення до Режиму розроблено Інститутом рибного господарства УААН на виконання припису, виданого на підставі спільного акта перевірки від 11.03.2008 інспектора відділу зонального контролю Оперативної держрибоохорони Преснера Б.М., заступника начальника екологічної інспекції у Львівській області Кравця Л.М. та держінспектора Романчука С.В.

Інститут рибного господарства УААН несе повну відповідальність за обґрунтування Режиму та Доповнення до нього.

Вик. Головний фахівець Львівдержрибоохорони Косач І.О.

 

За результатами розгляду даного питання комісія вважає за необхідне зауважити наступне:

Комісією відмічається узаконений Режимом факт непродуктивного використання водних біоресурсів Добротвірського водосховища, а саме згідно із Рибоводно-біологічним обґрунтуванням ведення рибного господарства на Добротвірському водосховищі, затвердженим Інститутом рибного господарства у 2003 році, початковий обсяг зариблення становив 177 тис. екземплярів при плановому вилові 200 тонн на рік, тоді як у відповідності до Доповнення до Режиму рибогосподарської експлуатації Добротвірського водосховища Львівської області, затвердженого Головою Деркомрибгоспу України у 2009 році, обсяг зариблення на 2011 рік передбачений 23,3 тис. екземплярів при плановому вилові 24,6 тонн. Слід відмітити, що підставою внесення Доповнення до діючого Режиму у 2009 році став припис, на який посилається Львівдержрибоохорона у своїй відповіді, який не містить чіткої вказівки щодо необхідності зменшення або збільшення рибопродуктивності даної водойми. Львівдержрибоохороною не вживалось заходів щодо внесення пропозицій про перегляд діючого Режиму з метою ефективного використання водного плеса Добротвірського водосховища.

Комісія рекомендує у максимально короткий термін вжити заходів направлених на перегляд промислових показників Добротвірського водосховища шляхом внесення пропозицій про перегляд діючого Режиму.

Слід зазначити, комісії не було надано інформацію щодо відповідальної за дану ділянку роботи посадової особи Львівдержрибоохорони.

VIII питання (вх. № 51): Чому не вживаються заходи реагування щодо необхідного поглиблення русла р. Західний Буг в межах Добротвірського водосховища, глибина води якої становить в окремих місцях 30 см (при нормі 4-6 метрів).

Відповідь Львівдержрибоохорони: У 2007 році Львівдержрибоохороні Добротвірською ТЕС був представлений на погодження проект «Днопоглиблення водосховища Добротвірської ТЕС» тільки в частині підготовки наземних робіт для погодження проектно-кошторисної документації. Після розгляду цієї частини проекту Львівдержрибоохороною була надана відповідь від 07.09.2007 за № 588.

З 2007 року в Львівдержрибоохорону не надходило жодної інформації, проектної документації, що стосується даного питання.

У випадку надходження таких документів (проекту) вони будуть розглянуті у відповідності до ЗУ «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів».

Вик. Головний фахівець Львівдержрибоохорони Косач І.О.

За результатами розгляду даного питання комісія вважає за необхідне зауважити наступне:

Спостерігається відсутність моніторингу ситуації щодо поглиблення русла ріки Західний Буг в межах Добротвірського водосховища з боку Львівдержрибоохорони. Слід відзначити, що керівними документами органів рибоохорони не передбачається здійснення такого моніторингу. Комісія рекомендує невідкладно звернутися до компетентних органів виконавчої влади щодо пошуку шляхів вирішення даної ситуації. Про вжиті заходи проінформувати Головрибвод та Львівську обласну раду.

IХ питання (вх. № 52): Скільки зафіксовано фактів незаконного забору піщано-гравійної суміші, річкового каменю, тощо за 2009-2011, які рішення  були прийняті, вказати суми штрафів, збитків (скільки було накладено та стягнено)? Скільки пакетів документів надійшло на погодження за цей період, зазначивши кількість відмов та погоджень?

Відповідь Львівдержрибоохорони: За період 2009-2011 років інспекторами Львівдержрибоохорони було зафіксовано 76 фактів незаконного забору піщано-гравійної суміші, річкового каменю. Було складено 76 протоколів, які були скеровані в Державну екологічну інспекцію для винесення постанов про притягнення порушників до адміністративної відповідальності та для відшкодування збитків.

Загальна сума адмінстягнень, накладених Держекоінспецією становить 4786 грн. та нараховано збитків на загальну суму 7332 грн.

На погодження за період 2009-2011 років жодних документів у Львівдержрибоохорону не надходило.

Вик. юрист Львівдержрибоохорони Громик Л.І.

 

За результатами розгляду даного питання комісія вважає за необхідне зауважити наступне:

Динаміка виявлених фактів забору піщано-гравійної суміші та річкового каменю за останні 3 роки свідчить про недостатню роботу Львівдержрибоохорони щодо попередження даної категорії правопорушень. Комісія рекомендує розробити та реалізувати комплекс заходів щодо попередження вищезазначеного правопорушення.

Х питання (вх. № 53): Надати статистику та копії всіх повернутих та залишених без розгляду судами або правоохоронними органами адміністративних матеріалів та кримінальних справ, складених працівниками Львівдержрибоохорони за період з 2009 по 2011 роки. Які заходи реагування були застосовані?

Відповідь Львівдержрибоохорони: У 2011 році судами не було залишено без розгляду жодних адмінматеріалів. На доопрацювання було повернуто судами 2 справи (на громадянина Крешеня Р.А. протоколу № 5808 від 19.10.2011та на громадянина Падковського Б.Р. № 5503 від 22.05.2011).

Адмінматеріали на громадянина Крешеня Р.А. були доопрацьовані та надіслані повторно у встановлені судом строки. До адмінматеріалів на громадянина Падковського Б.Р. була додана довідка з ЖЕКу, та дані матеріали були повторно скеровані до суду.

За період 2009-2011 років судами закрито 6 справ. 4 з них – у зв’язку із закінченням строків притягнення до адмінвідповідальності; 1 справа – у зв’язку з тим, що суд не вбачає ознак злочину та одна справа – що порушник не досягнув 16-річного віку.

Вик. юрист Львівдержрибоохорони Громик Л.І.

 

За результатами розгляду даного питання комісія вважає за необхідне зауважити наступне:

Надані Львівдержрибоохороною статистичні показники щодо повернутих справ за період з 2009 по 2010 рр. не підтверджуються відповідними копіями документів, тому комісія позбавлена можливості надати об’єктивну оцінку стану справ у зазначений період. У зв’язку з ненаданням комісії інформації щодо проведення додаткових (позапланових) занять з інспекторським складом Львівдержрибоохорони щодо попередження помилок при складанні адмінматеріалів, які у подальшому унеможливлюють притягнення до відповідальності порушників, комісія дійшла висновку про неприділення достатньої уваги по даному питанню керівництвом Львівдержрибоохорони.

Комісією встановлені факти скасування судами постанов, винесених посадовими особами Львівдержрибоохорони, зокрема скасування Червоноградським міським судом Львівської області Постанови заступника начальника Львівдержрибоохорони Корб’яка М.А. від 14.04.2011 № 167 про притягнення до адміністративної відповідальності за ч. 3 ст. 85 КУпАП Ткачика В.П., що ставить під сумнів професійний рівень роботи посадових осіб Львівдержрибоохорони, які відповідальні за дану ділянку роботи.

ХІ питання (вх. № 54): Чи наявні в Львівдержрибоохороні за останні 3 роки заяви колишніх інспекторів Львівдержрибоохорони (вказати їх прізвища, ім’я, по батькові) щодо корупційних схем з метою отримання незаконних прибутків Сивоусом М., Короб'яком М., Германом Б.П., Сторожуком О.Л.? Чи були такі заяви розглянуто та якими є прийняті рішення?

Відповідь Львівдержрибоохорони: 09.03.2011 з Держкомрибгоспу надійшла копія колективного звернення гр.. Ткачика В.П., гр.. Подібка М.В., Романчука С.В. та Климка О.З.

Розглянувши дане звернення, ми підготували відповідь Климку О.З. та Голові адміністрації Львівської області Цимбалюку М.М.

Вик. Провідний фахівець Львівдержрибоохорони Чумак Р.М.

За результатами розгляду даного питання комісія вважає за необхідне зауважити наступне:

Комісією отримано відповідь на дане питання. Іншої інформації на розгляд комісії не надходило.

ХІІ питання (вх. № 55): Чи дійсно у штаті працівників Львівдержрибоохорони працюють особи, що мають судимість, притягались до адміністративної та кримінальної відповідальності та які не мають фахової освіти і відповідного досвіду роботи? Яким чином перевіряється дана інформація?

Відповідь Львівдержрибоохорони: В штаті Львівдержрибоохорони працівників, що мають судимість або притягувались до кримінальної відповідальності немає. При прийнятті на роботу кандидат на посаду надає довідку про наявність судимості, яка видається Департаментом інформаційних технологій МВС України.

Згідно посадових інструкцій, штатного розпису, основною вимогою для прийняття на роботу у Львівдержрибоохорону є наявність вищої освіти. У відповідності, до даної вимоги, всі працівники, які приймаються на роботу, мають вищу освіту або навчаються у вищих освітніх закладах.

СПИСОК ОСОБОВОГО СКЛАДУ

Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів

та регулювання рибальства у Львівській області

 

 

 

Посада за

розписом

З якого часу працює

Прізвище,імя, по батькові

Освіта, який

заклад

закінчив, рік,

спеціальність

Примітка

1

2

3

7

1.

Начальник управління

11.02.2011р.

Герман Богдан Петрович

Вища. Державний університет «Львівська політехніка», 1995р. Промислове та цивільне будівництво.

Національна академія державного управління при Президентові України Львівський регіональний інститут державного управління, 2011р. Магістр державного управління.

2.

Заступник начальника

01.08.2011р.

Комар Степан Ількович

Вища. Академія МВС, 1992р. Правознавство.

3.

Головний бухгалтер

30.05.2007р.

Леско Ірина Григорівна

Середня технічна. Львівський технікум  торгівлі, 1985 р.

Бухгалтер.

Підвищення кваліфікації в Інституті післядипломної освіти за програмою для головних бухгалтерів, 2004р.

4.

Головний фахівець

23.04.2007р.

Косач Іван Осипович

Вища. Львівський державний університет ім. І.Франка, біологія, 1981р.

5.

Головний фахівець

23.04.2007р.

Леско Маріана Адамівна

Вища. Українська академія друкарства,2003р.

Облік і аудит.

6.

Провідний фахівець

з кадрових питань

25.05.2011р.

Чумак Роман Миколайович

Вища. Міжрегіональна академія управління персоналом, 2007р. Правознавство.

7.

Юрискон-сульт І категорії

23.04.2007р.

Громик Людмила Іванівна

Вища. Львівська комерційна академія,2005р.

Спеціаліст з правознавства.

8.

Фахівець І категорії

18.05.2007р.

Клепуц Роман Євгенович

Вища. Львівський торгово-економічний інститут,1988р.

9.

Іхтіолог І категорії

10.12.2009р.

Прус Орест

Сильвестрович

Вища. Львівський зооветеринарний інститут, 1982р.

Спеціальність – ветеринарія.

Кваліфікація-ветеринарний лікар.

10.

Провідний фахівець

23.04.2007р.

Мазовіта Андрій Ігорович

Вища. Львівська академія ветеринарної медицини, 1996 р. Лікар ветеринарної медицини.

11.

Фахівець І категорії

з технічного забезпечення

23.04.2007р.

Поважук Юрій Петрович

Вища. Львівський державний інститут фізичної культури, 1981р.Викладач фізичної культури.

12.

Державний інспектор

02.02.2011р.

Петрик Іван Павлович

Львівський національний аграрний університет, 2008р. Облік і аудит

13.

Державний інспектор

10.03.2010р.

Панасюк Юрій Іванович

Вища. Львівська національна академія ветеринарної медицини ім. С.З. Гжицького, 2005р., маркетинг, економіст.

14.

Державний інспектор

07.10.2009р.

Сторожук Олександр

Леонідович

Середня технічна.

Дрогобицький нафтовий технікум, 1990р. Спеціальність-обладнання нафтових та газових промислів. Кваліфікація-технік-механік.

Львівська національна академія ветеринарної медицини ім. С.З. Гжицького (заочно). Рибництво

Навчається

15.

Державний інспектор

23.04.2007р

Білий Роман Степанович

Середня спеціальна.

Республіканський учбово-промисловий комбінат, 1989 р.

Майстер-рибовод.

16.

Державний інспектор

19.08.2010р.

Шпуляр Юрій

Степанович

Повна вища. Національний лісотехнічний університет України, 2006р., спеціаліст з лісового госп.

17.

Державний інспектор

01.092010р.

Котик Віктор

Володимиро-вич

Повна вища. Львівський національний аграрний університет, 2008р., менеджер-економіст.

18.

Державний інспектор

03.10.2011р.

Тирпак Андрій Павлович

Львівський інститут внутрішніх справ, 1999р. Правознавство

19.

Державний інспектор

03.10.2011р.

Федунь Іван Ярославович

Львівський державний аграрний університет, 2004р. Агрономія

20.

Державний інспектор

12.12.2011р.

Шушпанов Олександр Ювеналійович

Вище політичне училище МВС, 1987р. Правознавство

21.

Державний інспектор

23.04.2007р

Гірняк Володимир Васильович

Середня спеціальна.

Львівський житлово-комунальний технікум, 1981 р.

Технічна експлуатація будинків.

22.

Державний інспектор

07.12.2009р.

Бажан Роман

Михайлович

Львівська національна академія ветеринарної медицини ім. С.З. Гжицького (заочно). Рибництво

Навчається

23.

Державний інспектор

01.07.2010р.

Швець Василь Ярославо-вич

Середня загальноосвітня.

Львівська національна академія ветеринарної медицини ім. С.З. Гжицького (заочно). Рибництво

Навчається

24.

Державний інспектор

24.05.2011р.

Вовкунович Роман Васильович

Вища. Державний національний університет «Львівська політехніка», 2010р. Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування.

25.

Державний інспектор

04.08.2010р.

Крук Володимир

Ярославо-вич

Повна вища. Львівська державна фінансова академія, 2010р., фінанси.

Львівський національний університет ім. Ів.Франка (заочно). Міжнародне право

Навчається

26.

Державний інспектор

01.11.2010р.

Кізлак

Серій

Мирославо-вич

Повна вища. Львівський лісотехнічний інститут, 1992р. Технологія деревообробки, інженер-технолог.

 27.

Прибиральник службових приміщень

23.04.2007р.

Сороківська

Марія Іванівна

Середня.

Вик. Провідний фахівець Львівдержрибоохорони Чумак Р.М.

За результатами розгляду даного питання комісія вважає за необхідне зауважити наступне:

Здійснивши аналіз штатного розпису особового складу Львівдержрибоохорони слід відмітити наступне: підбір кадрів до лютого місяця 2011 року здійснювався без урахування встановлених кваліфікаційних вимог. За період керівництва управлінням Германа Б.П. прийняття на посаду працівників здійснюється на належному рівні.

ХIII питання (вх. № 56): Пояснити причини Вашого звільнення з 3 останніх місць роботи.

Відповідь Львівдержрибоохорони:

21.09.1992 – Звільнений з посади начальника охорони об’єктів у Сколівському РВ МВС України за ст. 38 КЗпП за власним бажанням.

15.08.1997 – Звільнений з посади заступника директора ПП «Світлицький» за ст. 38 КЗпП за власним бажанням.

08.06.2010 – Звільнений з посади директора ПФ «Герман» за ст. 38 КЗпП за власним бажанням.

Додається копія трудової книжки

Вик. Голова ліквідаційної комісії Львівдержрибоохорони Герман Б.П.

За результатами розгляду даного питання комісія вважає за необхідне зауважити наступне:

Комісія на дане питання отримала вичерпну інформацію.

Слід відмітити, що комісії надано неправдиву інформацію щодо наявності у Германа Б.П. диплому магістра державного управління.

Комісією також встановлено факт відсутності стажу та досвіду роботи у рибній чи природоохоронній галузях у керівника Львівдержрибоохорони Германа Б.П.

ХIV питання (вх. № 57): Який порядок придбання (виготовлення), зберігання, обліку бланків суворої звітності у Львівдержрибоохороні? Чи наявні у Львівдержрибоохороні доведені факти підробки документів суворої звітності та які рішення були прийняті?

Відповідь Львівдержрибоохорони: Бланки суворої звітності, а саме квитанції, замовляються у спеціальній друкарні, яка має дозвіл на виготовлення спеціальних номерних бланків, які після виготовлення та отримання оприбутковуються на балансовий рахунок.

Бланки видаються по журналу обліку, який прошнуровано та скріплено печаткою. Кожній інспектор, отримуючи квитанції, ставить свій підпис про отримання. Про отримання та використання квитанцій інспектори звітуються 2 рази в місяць. В журналі робиться примітка про здані квитанції, де записується прізвище порушника та сума адмінштрафу. Загальна сума отриманих штрафів здається на казначейський рахунок, після чого робиться платіжне доручення, яким адмінштрафи перераховуються до Державного бюджету в повному обсязі. Разом із використаними квитанціями інспектори подають реєстр, в який вписують використані квитанції. За здану кількість квитанцій бухгалтер підписує реєстр. Реєстр не являється бланком суворої звітності. Посадовими інструкціями бухгалтерського штату працівників не передбачено ведення та контроль реєстрів.

Для бухгалтерії документом являється номерна квитанція, за яку несе відповідальність разом з інспекторами.

Випадків підробки квитанцій не було.

Вик. Головний бухгалтер Львівдержрибоохорони Леско І.Г.

 

За результатами розгляду даного питання комісія вважає за необхідне зауважити наступне:

Згідно наданої Львівдержрибоохороною інформації, підтверджених фактів підробки документів не має. Порядок придбання, зберігання бланків суворої звітності у Львівдержрибоохороні проводиться відповідно до чинного законодавства. Комісією прийнято надану інформацію до уваги.

Відповідно до Постанови про порушення дисциплінарного провадження Львівської природоохоронної прокуратури від 26.05.2011 державних інспекторів Сторожука О.Л. та Перхуна І.М. притягнуто до відповідальності у зв’язку з неналежним виконанням посадових обов’язків, яке полягало у допущенні механічних помилок при оформленні штрафних квитанцій. Комісії не представлено підтверджуючих документів щодо відшкодування коштів.

 

ХV питання (вх. № 58): Чи надходили до Вас скарги рибалок (вказати їх кількість) щодо браконьєрських дій з дозволу державних інспекторів Львівдержрибоохорони, фактів інспекторської бездіяльності та інші скарги (звернення) від громадських організацій за 2010-2011? Надати пояснення щодо Вашого реагування на такі скарги та, за наявності, копії Ваших відповідей.

Відповідь Львівдержрибоохорони: На всі звернення та скарги регіонального представника Українського громадського об’єднання «Громада рибалок України» у Львівській області були надані відповіді.

Скарг від рибалок щодо браконьєрських дій з дозволу державних інспекторів Львівдержрибоохорони не надходило.

Вик. Провідний фахівець Львівдержрибоохорони Чумак Р.М.

 

За результатами розгляду даного питання комісія вважає за необхідне зауважити наступне:

При опрацюванні інформації наданої представниками громадських організацій, комісією встановлено, що Львівдержрибоохороною надані не всі копії вхідних заяв громадян та громадських організацій за 2011 рік, взагалі не надано інформацію по даному питанню за 2010 рік.

Опрацювання журналів вихідної кореспонденції за 2011 рік підтверджує факт порушення посадовими особами Львівдержрибоохорони Закону України „Про звернення громадян”, а саме ненадання відповідей на вх. №№ 412, 485, 919 від 20.06.2011, 12.07.2011, 08.12.2011 відповідно.

 

ХVI питання (вх. № 59): Чи надходили Вам запрошення на засідання сесій та профільної комісії Львівської обласної ради з метою інформування громадськості та депутатського корпусу про стан справ у рибоохоронній галузі? Чому на такі засідання замість Вас чи Вашого заступника з’являвся іхтіолог Прус О.С.? Надати письмове пояснення щодо причин Вашої відсутності на вищезгаданих засіданнях.

Відповідь Львівдержрибоохорони: Листом від 30.05.2011 № К-03-179 за підписом Голови комісії І. Сех було повідомлено, що засідання комісії з питання розгляду «Звернення щодо роботи управління від 17.03.2011 № 01-279» не відбулося у зв’язку з відсутністю необхідної кількості голосів для ухвалення рішення роботи. Листом від 06.06.2011 № К-03-189 було повідомлено управління, що комісія ухвалила передати на розгляд сесії обласної ради питання Львівдержрибоохорони. Ухвала була прийнята за відсутності представників Львівдержрибоохорони, які про засідання комісії не повідомлялись. Листом Львівської обласної ради від 16.06.2011 № 02-вих-1131 керівнику Львівдержрибоохорони було запропоновано бути готовим до доповіді на сесії обласної ради з питання про стан охорони та відтворення водних живих ресурсів і регулювання рибальства у Львівській області, пленарне засідання якої відбувалося 05.07.2011. о 10 годині.

У відповідності до доручення Держрибагентства України від 24.06.2011 № 2-5-16/3059 керівника зобов’язували 07.07.2011 прибути до м. Київ у Держрибагентство. Згідно наказу Львівдержрибоохорони від 05.07.2011 № 5-к. Герман Б.П. виїхав у м. Київ на виконання доручення керівництва. Львівдержрибоохороною в комісію Львівської обласної ради було надано на розгляд «Програму збереження та відтворення водних живих запасів Львівської області на 2012-2017 роки». Про розгляд програми на засіданні комісії Львівдержрибоохорону було повідомлено телефоном за годину до початку засідання 08.12.2011. На той момент начальник знаходився на території Дрогобицької рибоохоронної дільниці і не мав змоги бути присутнім на засіданні комісії.

Згідно посадової інструкції іхтіологу І категорії Прусу О.С. надано обов’язок зв’язків з громадськими організаціями, співпраці з органами державної влади, місцевого самоврядування та ЗМІ. Тому, виконуючи свої службові обов’язки, інтереси Львівдержрибоохорони за відсутності керівництва представляв іхтіолог І категорії Прус О.С.

Вик. Голова ліквідаційної комісії Львівдержрибоохорони Герман Б.П.

За результатами розгляду даного питання комісія вважає за необхідне зауважити наступне:

Згідно наданої інформації, до Львівдержрибоохорони надходило 3 запрошення щодо участі керівника у засіданнях сесій та профільної депутатської комісії Львівської обласної ради, з яких у двох засіданнях приймав участь визначений у наказах Львівдержрибоохорони представник управління – іхтіолог першої категорії.

Щодо запрошення на засідання сесії Львівської обласної Ради 05.07.2011 комісією встановлено наступне: листом Держрибагентства України від 24.06.2011 в зв’язку із відзначенням свята – „Дня рибалки”, начальника Львівдержрибоохорони зобов’язано прибути 07.07.2011 на 09:00 год. до
м. Києва. На підставі зазначеного вище Германом Б.П. видано наказ від 05.07.2011 № 5-К „Про службове відрядження”. Вказаний наказ визначає днем початку відрядження 05 липня 2011 року. Таким чином дорога від Львова до Києва, у відповідності до внутрішніх документів Львівдержрибоохорони становить 48 годин, тоді як поїзд № 92 сполученням Львів – Київ знаходиться в дорозі не більше 11 годин.

Встановлені комісією факти вказують на створення керівництвом Львівдержрибоохорони штучних умов, які дають підстави уникнути участі у засіданнях сесії та профільної депутатської комісії Львівської обласної Ради.

Зазначене вище свідчить про нерозуміння керівництвом Львівдержрибоохорони важливості співпраці з органам місцевого самоврядування та громадськістю.

Комісія рекомендує налагодити тісніші зв’язки з громадськістю та органами місцевого самоврядування для інформування щодо стану діяльності Львівдержрибоохорони та внесення пропозицій стосовно його покращення.

 

ХVII питання (вх. № 60): Надати перелік всіх громадських інспекторів Львівдержрибоохорони із зазначенням їх прізвищ за період 2009 по 2011 роки та їх показники проведеної роботи за вищезазначений період.

Відповідь Львівдержрибоохорони: За 2009 рік інформація по роботі громадських інспекторів рибоохорони відсутня. У 2010 році загальна кількість громадських інспекторів складала 161 чоловік. За 2010 рік громадськими інспекторами спільно з державними інспекторами рибоохорони здійснено 214 рейдів, де викрито 421 порушення правил рибальства.

У 2011 році загальна кількість громадських інспекторів складала 182 чоловіка. Разом з держінспекторами здійснено 134 рибоохоронних рейдів. У звітному році за участю громадських інспекторів викрито 570 порушень Правил Рибальства. Перелік зареєстрованих громадських інспекторів управління відображений в журналі обліку посвідчень громадських інспекторів рибоохорони за період 2010-2011.

Вик. Провідний фахівець Львівдержрибоохорони Мазовіта А.І.

За результатами розгляду даного питання комісія вважає за необхідне зауважити наступне:

Інформація про роботу громадських інспекторів за 2009 рік в управлінні відсутня, тому комісією відмічається неналежна організація та контроль керівництвом Львівдержрибоохорони за діловодством в управлінні. Ознайомившись із діяльністю громадських інспекторів за 2010-2011 роки, слід відмітити, що у 2010 році загальна кількість громадських інспекторів складала 161 чоловік (10,7 на одного штатного інспектора), якими спільно з державними інспекторами рибоохорони здійснено 214 рейдів під час яких викрито 421 порушення Правил рибальства.

Спостерігається факт збільшення кількості громадських інспекторів у 2011 році, але кількість рейдів за їх участі значно знизилась при цьому підвищилась кількість викритих порушень порівняно з минулим роком, а саме загальна кількість громадських інспекторів складала 182 чоловіка (12,1 на одного штатного інспектора), якими спільно з держінспекторами здійснено 134 рибоохоронних рейдів та викрито 570 порушень правил рибальства.

Варто взяти до уваги, що згідно інформації, наданої громадською організацією МРК ”Карпатське братство Діани” серед їх членів є 7 громадян, які наділені правами та повноваженнями громадських інспекторів Львівдержрибоохорони по Львівській області. З моменту отримання посвідчень, а саме з 21.05.2010 по 21.05.2011, вони не залучались до проведення рейдів та перевірок. Вказаний факт свідчить про послаблення взаємодії держінспекторів з громадськими інспекторами рибоохорони. В зв’язку з цим, комісія пропонує активізувати роботу по даному напрямку та посилити контроль керівництва за взаємодією між державними інспекторами та закріпленими за ними громадськими інспекторами.

XVIII запит на надання документів (вх. № 61): Надати копії наступних документів та документів для перевірки:

- документи, які містять інформацію щодо Вашої трудової діяльності, із зазначенням освіти (назва навчального закладу, факультету, спеціальності, рік вступу та закінчення), досвіду роботи за спеціальністю, по якій Ви працюєте на даний момент;

- надати список інспекторського складу з зазначенням освіти, досвіду роботи та інформації про притягнення до відповідальності, у тому числі за адміністративні та корупційні правопорушення, наявності судимості, її зняття, погашення;

- надати річні звіти про стан діяльності Львівдержрибоохорони за 2009-2011.

- надати завірені копії усіх актів перевірок діяльності Львівдержрибоохорони контролюючими та іншими організаціями за 2009-2011.

- надати журнали вхідної і вихідної кореспонденції за 2009-2011.

- надати завірену копію (витяг) з Вашої трудової книжки.

Усі затребувані документи були надані у повному обсязі.

ХIX питання (вх. № 72): Вказати причини звільнення державного інспектора Перхуна І.М. Надати копії документів скерованих від Львівдержрибоохорони до правоохоронних органів стосовно дій даної особи та їх відповідей.

Відповідь Львівдержрибоохорони:

Надаються копії наступних документів:

Заява Подібки М.В., Ляхова Б.О. від 05.05.2011

Протоколи про адміністративне правопорушення № 4694 від 28.04.2011, № 4695 від 28.04.2011, № 4696 від 28.04.2011, № 4697 від 28.04.2011, № 4698 від 28.04.2011.

Пояснення Перхуна І.М. від 29.04.2011 вх. № 286-1

Заява Перхуна І.М. від 24.05.2011 про звільнення

Наказ про звільнення Перхуна І.М. від 24.05.2011 № 32-ОС

Лист Львівдержрибоохорони начальнику Дрогобицького РВ ГУМВСУ у Львівській області від 13.05.2011 вих. № 01-608

Пояснення громадян Рубеля О.Д., Сенича В.Д., Куцого В.Ф. від 28.04.2011

Вик. Провідний фахівець Львівдержрибоохорони Чумак Р.М.

 

За результатами розгляду даного питання комісія вважає за необхідне зауважити наступне:

На розгляд комісії надано копії документів стосовно звільнення держінспектора Перхуна І.М. Зі слів керівництва Львівдержрибоохорони для надання правової оцінки подіям, вказаним у поясненнях, що мали місце у квітні 2011 року за участі інспектора Перхуна І.М., матеріали були направлені до Дрогобицького РВ ГУМВС України у Львівській області 13.05.2011.

Як встановлено комісією, перевірку інформації стосовно вищевказаного факту здійснювала Львівська міжрайонна природоохоронна прокуратура, але про це офіційна інформація у Львівдержрибоохороні відсутня. Викладене свідчить про відсутність належного контролю з боку керівництва Львівдержрибоохорони за рухом матеріалів (не адміністративних), які спрямовуються до правоохоронних органів.

 

XX питання (вх. № 73): Надати інформацію щодо порядку виплат компенсаційних коштів на витрати на відрядження інспекторами Львівдержрибоохорони та фактичного стану справ в управлінні.

Відповідь Львівдержрибоохорони:

Надаються пояснення головного бухгалтера Львівдержрибоохорони Леско І.Г. та витяг з Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон.

Вик. Головний бухгалтер Львівдержрибоохорони Леско І.Г.

 

За результатами розгляду даного питання комісія вважає за необхідне зауважити наступне:

В ході розгляду наданих матеріалів та пояснень комісією встановлено, що відповідь Львівдержрибоохорони на вказане питання надана частково. Згідно з поясненням головного бухгалтера встановлено, що відповідно до наказу Мінфіну України від 13.03.1998 № 59 службові поїздки працівників, постійна робота яких проходить в дорозі або має роз’їзний (пересувний) характер, не вважається відрядженням, якщо інше не передбачене законодавством. Тому у період з 2009 по 2011 на підставі вищезазначеного, витрати по відрядженням інспекторів не оформлювались та не виплачувались. Але, у поясненні не висвітлено питання щодо фактичного стану, що склався, а саме: не зазначено яким чином інспекторам компенсують витрати, пов’язані з виконанням службових обов’язків.

Комісією відмічається факт неотримання вичерпної інформації щодо фактичного стану справ по даному питанню в Львівдержрибоохороні.

 

XXI питання (вх. № 74): Надати всі наявні документи стосовно виявлення факту підробки диплому про освіту колишнього працівника Львівдержрибоохорони Ляхова Бориса та заходів реагування з цього приводу. Хто відповідальний за дану ділянку роботи? Чи були застосовані дисциплінарні покарання? Чи скеровувались документи з цього приводу до правоохоронних органів? Надати копії відповідей.

Відповідь Львівдержрибоохорони:

Надаються копії наступних документів:

Відповідь ректора КНТЕУ Мазаракі А.А. на запит Львівдержрибоохорони від 11.08.2011 № 1740/29

Пояснення Ляхова Б.О. від 12.09.2011

Копія диплому про вищу освіту Ляхова Б.О.

Заява Ляхова Б.О. про звільнення від 12.09.2011

Наказ про звільнення Ля хова Б.О. від 12.09.2011 № 58-ОС

Доповідна Чумака Р.М. від 27.01.2012

Лист Львівдержрибоохорони прокурору Львівської області від 27.01.2012 вих. № 01-102

Вик. Провідний фахівець Львівдержрибоохорони Чумак Р.М.

 

За результатами розгляду даного питання комісія вважає за необхідне зауважити наступне:

Комісією встановлено, що Львівдержрибоохороною підготовлено та направлено запит до КНТЕУ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України щодо отримання диплому про вищу освіту громадянином Ляховим Б.О. За вих. № 1740/29 від 11.08.2011 було отримано відповідь, що диплом вказаним ВУЗом Ляхову не видавався.

По даному питанню Ляхов Б.О. у своєму письмовому поясненні підтвердив факт надання ним недостовірної інформації щодо наявності у нього вищої освіти, а саме підробки диплому серії МВ № 937399.

На підставі заяви Ляхова Б.О. від 12.09.2011 Львівдержрибоохороною було підготовлено наказ про звільнення вищевказаного працівника у зв’язку з досягненням ним пенсійного віку. В той же час, за твердженням представників Львівдержрибоохорони, листом від 10.11.2011 № 01-1552 матеріали по виявленому факту були скеровані до прокуратури Львівської області для відповідного реагування. Незважаючи на повторний запит від 27.01.2012
№ 01-102, станом на 31.01.2012 відповіді від правоохоронних органів по даному питанню не отримано. Підтверджуючих матеріалів щодо направлення в прокуратуру інформації за вищезгаданим фактом комісії не надано. Слід відмітити неналежне виконання посадових обов’язків особою відповідальною за дану ділянку роботи. Комісія рекомендує провести службову перевірку по даному факту. Про результати повідомити Головрибвод та Львівську обласну раду.

XXII питання (вх. № 75) Надати інформацію з зазначенням прізвищ та ініціалів, року народження, місця проживання правопорушників, відносно яких були складені адмінпротоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП державним інспектором Сторожуком О.Л. за 2011 рік. Зазначити дату складання кожного протоколу.

Відповідь Львівдержрибоохорони:

Інформація надана у вигляді таблиці, заповненої від руки.

Вик. Фахівець І категорії Львівдержрибоохорони Клепуц Р.Є.

 

За результатами розгляду даного питання комісія вважає за необхідне зауважити наступне:

Комісією отримано відповідь не у повному обсязі (відсутня інформація щодо дати народження стосовно 3 правопорушників). Інформацію прийнято до відома для подальшого опрацювання.

 

XXIII питання (вх. № 76) Опрацювати та надати копії відповідей на надані звернення громадян та організацій.

Відповідь Львівдержрибоохорони:

Лист Львівдержрибоохорони голові комісії від 30.01.2012 вих. № 01-108

Вик. Провідний фахівець Львівдержрибоохорони Чумак Р.М.

За результатами розгляду даного питання комісія вважає за необхідне зауважити наступне:

Комісією отримано інформацію у повному обсязі та прийнято до відома.

 

Висновки:

За результатами проведеної роботи, опрацювання зібраного матеріалу комісія дійшла наступних висновків:

 

1. Визнати незадовільною роботу керівника Львівдержрибоохорони Германа Б.П.

Голосували:

За                                  -                  __ членів комісії;

Проти                  -                  __ членів комісії;

Утримались        -                  __ членів комісії.

Рішення не прийнято.

2. Визнати незадовільною роботу Львівдержрибоохорони за такими напрямками:

- робота з громадськими інспекторами;

- ведення діловодства;

- співпраця з Львівською обласною радою.

Голосували:

За                                  -                  __ членів комісії;

Проти                  -                  __ членів комісії;

Утримались        -                  __ членів комісії.

Рішення прийнято.

3. Визнати недостатньою роботу Львівдержрибоохорони за такими напрямками:

- рибоохоронна діяльність;

- іхтіологія.

Голосували:

За                                 -                  __ членів комісії;

Проти                  -                  __ членів комісії;

Утримались        -                  __ членів комісії.

Рішення прийнято.

 

4. Провести службову перевірку стосовно неналежного опрацювання відповідей на запити комісії посадовими особами Львівдержрибоохорони (II, III, VII, XIII, XX, XXI, XXII питання), встановити причини та умови, що сприяли даній ситуації та вжити заходів щодо притягнення до відповідальності посадових осіб. Інформацію про результати службової перевірки надати до Головрибводу та Львівської обласної ради.

Голосували:

За                                  -                  __ членів комісії;

Проти                  -                  __ членів комісії;

Утримались        -                  __ членів комісії.

Рішення прийнято.

5. Відсутність затвердженої у встановленому порядку регіональної програми розвитку рибного господарства у Львівській області на 2012 рік свідчить про неналежну організацію роботи Львівдержрибоохорони в даному напрямку.

Голосували:

За                                  -                  __ членів комісії;

Проти                  -                  __ членів комісії;

Утримались        -                  __ членів комісії.

Рішення прийнято.

6. Комісією визнано, що описаній в акті стан справ в рибоохоронній роботі Львівдержрибоохорони є однією із причин проведення громадських акцій та наявності великої кількості скарг та звернень громадян Львівській області.

Голосували:

За                                  -                  __ членів комісії;

Проти                  -                  __ членів комісії;

Утримались        -                  __ членів комісії.

Рішення прийнято.

 

7. Зобов’язати Львівдержрибоохорону пред’явити регресний позов до особи, відповідальної за незаконне звільнення державного інспектора Подібка М.В., з метою відшкодування коштів у розмірі понад 41 000 грн.

Голосували:

За                                  -                  __ членів комісії;

Проти                  -                  __ членів комісії;

Утримались        -                  __ членів комісії.

Рішення прийнято.

 

8. Направити копії даного акту Голові Львівської облдержадміністрації, Голові Львівської обласної ради, Прокуратури Львівської області, ГУ МВС України у Львівській області, Державній екологічній інспекції України та інших компетентних органів до відома для відповідного реагування у межах компетенції.

Голосували:

За                                  -                  __ членів комісії;

Проти                  -                  __ членів комісії;

Утримались        -                  __ членів комісії.

Рішення прийнято.

Голова комісії                        ________________               Т.О. Горобець

Член комісії                           ________________               Є.О. Ісідорова

Член комісії                           ________________               О.В.Сахно

Член комісії                           ________________               І.В. Нагорна

Член комісії                           ________________               С.І. Комар

Член комісії                           ________________               О.С. Прус

Член комісії                           ________________               О.М. Магур

Член комісії                           ________________               В.З. Тістик

Член комісії                           ________________               Ю.П. Зірченко

Член комісії                           ________________               М.О. Кадикало

Член комісії                           ________________               А.Я. Тягнибок

Член комісії                           ________________               В.П. Ткачик

Запрошенні                                     ________________               Р.І. Депа

________________               М.М. Казимир

З актом ознайомлений           ________________               Б.П. Герман

 

-----

Моніторинг серверів - необхідність для кожної організаціїї, адже від роботи мережі залежить і діяльність фірми чи компанії. Програма ServerView Monitoring™ platform організовує моніторинг і попередження про збої поштових сереверів, серверіав dns, ftp серверів, моніторинг мережі а з функцією check web server ще й моніторинг веб-серверів, їх навантаження та різноманітні аспекти їх роботи.

 

 Коментарі  

 
#2 Олександрl 15.05.2012 22:57
За теперішніх часів також,у сусідній Білорусі,де править старааашний диктатор(страшн ий для злодюг і корупціонерів) :-?
 
 
#1 рибаки 09.02.2012 23:48
За часів СССР за такий стан справ до тюрми пішли б начальник, заступник і ше кілька рибінспекторів. Вищестоящі Київські начальники були б звільнені з посад.
У даному випадку і догани ніхто не отримає. Отже, робіть висновки у якій правовій державі ми живемо.
P.S. Прізвище Герман має імунітет до різноманітних перевірок. Ганно, почуй нас, рибалок, забери назад в село свого недолугого родича. Дякуємо!
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com