Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Чиновники намагаються вгамувати громадського активіста за допомогою психіатрів
( 3 Votes )
Написав Віктор Дудар, Львівські новини Переглядів - 6451   
Середа, 15 лютого 2012 08:05

Начальник Львівдержрибоохорони, член Партії регіонів Богдан Герман для боротьби з тими, хто викриває корупцію в очолюваній ним установі, вибрав цілком радянський метод.

 

"Регіонал" заявив, що громадський активіст, який добивається справедливості просто... псих. І скрував до медиків спеціального листа, де так і пише: "Прошу провести огляд лікарями-психіатрами громадянина Ткачика у зв'язку з його неадекватною поведінкою та неодноразовими безпідставними зверненнями в органи державної влади та правоохоронні органи".

 

Володимир Ткачик керівництву Львівдержрибоохорони вже давно як більмо на оці. Протягом декількох років він звертається у всі можливі інстанції, заявляючи про корупцію та неналежну роботу рибінспекторів.

 

- Я борюся з ними, бо бачу, що Рибоохорона і браконьєри стали однією організацією, - каже Володимир Ткачик. - Рибінспектори штрафують звичайних рибалок за вудочки, а браконьєрів за кілометри сіток - не штрафують. Начальство вимагає від своїх підлеглих інспекторів, аби ті платили їм щомісяця по кілька сотень гривень, бо треба, мовляв, до Києва їздити, столичні перевірки приймати.

 

Керівникові оперативної групи Святославу Романчуку було прямо заявлено, що за обіймані посади довелося заплатити чималі гроші. Браконьєрів запропоновано ловити не для штрафу, а щоб вони систематично виплачували гроші керівництву Рибоохорони. А для показників штрафувати рибалок і дрібних торговців рибою. Коли Романчук почав протестувати, його звільнили. Така ж доля спіткала Мирона Подібка, який відмовився брати участь у корупційних схемах.

 

- А у чому суть вашого конфлікту з керівником управління Рибоохорони - паном Германом?

 

- Його призначили на роботу 11 лютого минулого року. І ось 28 квітня Мирон Подібка, що через суд поновився на роботі, разом із громадськими інспекторами біля села Волоща Дрогобицького району піймали браконьєрів, які під час нересту наловили сітками 150 кілограмів риби. Здивовані порушники пояснили, що все ж залагоджено. Мовляв, дозвіл ловити рибу дав місцевий інспектор Рибоохорони Перхун і начальник дільниці Сторожук, з якими вони мають поділитися уловом. Порушення документують, доповідають Богданові Герману. І яка ж реакція? Наступного дня Мирон Подібка отримує догану, а Перхун - премію. Чесний рибінспектор такого вже не витримав і звільнився.

 

- Ви писали багато скарг на начальника-"регіонала"? І які це мало для вас наслідки?

 

- Другого дня я машиною виїжджав на головну дорогу. Зупинився, щоб пропустити авто. Тут якийсь хлопець відчиняє двері та б'є мене в голову. Я знепритомнів. Двоє нападників мені проламали череп, відбили нирки, забили груди. Якби працівники ДАІ не під'їхали, то мене б убили. Я впевнений, що напад пов'язаний із роботою. Того дня в Червонограді працювала комісія з рибнагляду з Києва, яку я викликав. Їхав саме до них.

 

А 6 грудня Богдан Герман надіслав на офіційному бланку головному лікареві Червоноградської міської лікарні, в якому вимагав, щоб мені провели комісійний огляд лікарі-психіатри. Цей лист тоді, коли я у важкому стані лежу у важкому стані в лікарні, - це ще одна спроба мене знищити, принизити честь і гідність.

 

Знаю, що листа направили до психлікарні, навіть приходила медсестра звідти. Але ніхто не може людину примусово оглядати. Я її не впустив. А з приводу цього всього написав заяву до міліції.

 

- Після того, як вас побили, щось змінилося?

 

- Затримали раніше суджених молодиків. Вони кажуть, що хотіли мене пограбувати. Але ж нічого не забирали, ні машини, ні грошей. А просто били мене.

 

Прислали комісію з Києва. Комісія вивчала роботу Львівдержрибоохорони з 2009 по 2011 рік. Ось, наприклад, дані про випадки електроловлі за цей період. Тобто, простіше кажучи, браконьєрського вилову риби за допомогою так званих електровудок. 2009 року - два випадки, 2010-го - два, 2011-го - один. 15 інспекторів за рік тільки одну електровудку побачили! А їх тут - греблю гати!

 

Схожа ситуація з виявленням браконьєрів на водоймах. Я за 16 годин зафіксував на відео 107 порушень. Але вони не затримують тих, хто сітками тягає, показники роблять за рахунок звичайних рибалок. Тож комісія загалом роботу Львівдержрибоохорони визнала незадовільною. А за те, щоб визнати незадовільною роботу її начальника, представники Головрибоохорони зі столиці та місцеві функціонери цієї організації проголосували проти. Попри те, що вони навіть в акті зазначили: "Комісією також встановлено факт відсутності стажу та досвіду роботи у рибній чи природоохоронній галузі керівника Германа Б. П.".

 

Тому не знаю, як далі вестиметься рибалка. Мене за те, що добиваюся, намагаються очорнити. То кажуть, що якусь вигоду хочу з цього мати, то он божевільним намагалися зробити. Мені нічого не треба. Я директор меблевої фірми. Я просто хочу, щоби кожна людина, не залежно від партійної належності чи кількості грошей, могли спокійно прийти на річку чи став і відпочити, половити рибу.

 

До речі, за коментарем з приводу вимоги, аби Володимира Ткачика обстежили психіатри, "Експрес" звернувся до Богдана Греня, його лікаря-куратора: "Так, я був лікарем-куратором Володимира Ткачика, якби існувала необхідність огляду у психіатра, то я б його призначив. Але такої потребу не було".

 

Віктор Дудар

Львівські новини lviv.expres.ua

 Коментарі  

 
#4 roman67 20.03.2012 09:25
ggg я тобі запхаю... по саме горло.
цо-до ткачика то це не брехня, я приймав участь в роботі комісії (мої 4 запитання розглянуті на комісії, в києві й на сесії ЛОР), і є РЕЗУЛЬТАТ. а державним чинушам за яких ти тут захищаєшся, я не дозволю так ставитись до громадського активіста, це не совдепія щоб ставити під сумнів психічне здоровя людини, яка бореться із бракушами в погонах.
краще не зли мене..
 
 
#3 ggg 19.03.2012 21:05
roman67 запхай собі вила куди влізе,а якщо не влазить то постарайся
(вони навіть не в стані осмислити що Ткачика й мене приміром задовбало їхня дурковата поведінка,)це ви вже задовбали своєю дурковатою поведінкою.Скільки можна писати цю брехню? ВАМ НЕ СТИДНО?
 
 
#2 roman67 17.02.2012 21:17
у Львівській держрибоохороні , зрештою як і в цілому в державі здається не міняти, на наказувати пора винних.
недолугі рибоохоронці загрались як оті депутати у веох. зраді, вони навіть не в стані осмислити що Ткачика й мене приміром задовбало їхня дурковата поведінка, котра зводиться до (а у нас все гаразд).
думка моя така: жодні Рюріки з Києва призначені бажання навести порядок не зацікавленні, оскільки рибку на халяву зїсти охочі.
мабуть прийшов час брати вили в руки, й попортити ці шкурки, бо риби вже нема, скоро й води нестане...
 
 
#1 рибачок 17.02.2012 11:48
Партія Регіонів обкакалася по самі вуха. Як це можна на посаду керівника обласного управління призначати особу, у якої відсутня профільна освіта, стаж та досвід роботи в природоохоронни х органах. Хоча, маючи цьоцею Ганну Герман ще не таку посаду обійняти можна. Але чи призведе це до зменшення браконьєрства і відтворенню рибних запасів на Львівщині???
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com