Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Мій перший здобутий дикий кабан
( 4 Votes )
Написав anonim Переглядів - 4490   
Четвер, 16 лютого 2012 17:43

Дикий кабанБуло це вже далекого 2004. Домовився з приятелем, який був більш досвідченим мисливцем ніж я на ранкове полювання. Ми вирушили в досить популярні серед мисливців угіддя, на яких було багато кукурудзи.

 

Приїхали на місце, машину лишили на початку і пішли стежкою між кукурудзою і полем. На цьому власне шляху і знаходились дві вежі для полювання, я лишився на першій, а колега пішов на наступну.

 

Заледве минуло пів години, як в кукурудзі почулось наростаюче шарудіння, і шум від зламаних стебел.

 

Від хвилювання я аж прикурив цигарку, однак відразу загасив та викинув. Відразу після цього почув, що щось до мене наближається. Адреналін і емоції досягли свого максимуму, даю собі хвилину для заспокоєння, глибоко дихаю. Дивлюсь а з кукурудзи виходить величезна, чорна куля, беру біноколь, і помічаю величезного дикого вепра, що спокійно стоїть на дорозі.

 

Без жодних затримок я схопив рушницю, примірявся, але почекав моменту коли кабан відійде, я хтів переконатися чи не веде за собою малих.

 

Коли він почав повільним кроком прямувати до лісу, тоді я на 100% переконався, що то кабан, і він один, зняв запобіжник, прицілився і потянув за курок.

 

Він вернувся в кукурудзу, бо ліс був далеко, я чув шум бадилля, який раптом, через секунд 5 стих.

 

Все вказувало на те що кабан лежить. Подзвонив товариш мисливець, і здивовао запитав куди я, і навіщо стріляв, він навіть не помітив кабана, хоч від нього до вепра була такаж відстань як і від мене - 80 метрів.

 

Ми пішли до місця пострілу, але все ще було сірувато, і тому ми не змогли знайти ніяких слідів.

 

Мій друг пішов додому, я збудив батька, взяв собаку і коли стало ясно, ми вирушили до місця пострілу, собака відразу ж знайшов слід, влетів в кукурудзу і подав голос. В 30 метрах лежав стокілограмовий кабан, поцілений просто в серце.

 

via email

 


Ружье, самое главное и дорогое что есть у охотника, нередко выбор хорошого оружия идет в разрез з семейным бюджетом. Мне повезло, потому что у отца есть несколько хороших ружей, но если б надо было покупать я бы выбрал что-то от фирмы beretta. Это надежные и качественные ружья которые будут служить верой и правдой. Beretta купить можно, конечно же в самом известном и популярном магазине на Украине - stvol.ua, к тому же там сейчас хорошие скидки, и Вы можно купить достойное оружие за приемлимую цену.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com