Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Телеканал для собак
( 5 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 6532   
Середа, 22 лютого 2012 12:31

Телеканал для собакВ Каліфорнії на минулому тижні відкрився перший телеканал призначений виключно для собак. На каналі, цілодобово та безперервно, ведуться спеціальні телепередачі для чотириногих домашніх улюбленців. Канал DogTV платний, але користується великим попитом у собачатників, які змушені залишати своїх хвостатих улюбленців вдома на одинці, коли йдуть на роботу, або по інших справах. Щоб зайняти чимось улюбленого друга, вони включають йому DogTV, і зі спокійною душею йдуть у своїх справах, не турбуючись, що від нудьги собаки почнуть шкодити в будинку.

 

Усі програми на собачому телеканалі зняті з тим розрахунком, щоб привернути максимальну увагу собак. Тому людині навряд чи буде цікаво дивитися на нескінченні собачі ігри з м'ячиками, чи на собачий гавкіт. Для привертання уваги собак до телепередачі популярним є використання кішок в кадрі.

 

В залежності від часу доби, телепередачі що транслюються на цьому каналі налаштовують собаку на певний лад. Деякі сприяють пробудженню апетиту, інші готують до сну, інші навпаки діють збудливо на нервову систему. Але все ж, більшість передач розраховані на розслаблюючу і заспокійливу атмосферу.

 

Відгуки про канал поки надходять самі суперечливі. Одні господарі кажуть, що вихованці із задоволенням годинами дивляться DogTV, інші стверджують зворотне. Фахівці кінологи висловлюють серйозні побоювання щодо успіху телеканалу, так як собаки, на відміну від котів, надають перевагу звуку над зображенням.

 -----

Хорошим способом изменить или обновить вид своего автомобиля есть перетяжка салона. Качественно сделаная перетяжка способна также устранить шум и вибрацию тем самым повысив комфорт езды. Если Вам нужна перетяжка салона или переоборудование микроавтобусов посмотрите примеры работ на сайте obhivka.com, вряд ли Вы найдете более качественные и доступные услуги.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com