Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
В Ківерцівському районі, що на Волині затримали сім браконьєрів
( 5 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 3222   
Середа, 22 лютого 2012 15:38

На території Ківерцівського району Волинської області в результаті рейдової перевірки співробітники Держекоіспекції спільно з працівниками міліції спеціального призначення «Беркут» затримали 7-х браконьєрів. 

Всього в ході рейду було виявлено два факти браконьєрства. З'ясувалося, що семеро громадян у нічний час, користуючись тим, що на водоймах почалася задишка риби, здійснювали її вилов у ополонках за допомогою заборонених колючих знарядь лову (ості). Всі правопорушники притягнуті до адміністративної відповідальності та оштрафовані. Незаконні знаряддя лову - вилучені та знищені.

 

Відзначимо, що українські браконьєри часто особливо акивують свій промисел в холодну погоду, коли тварини і риби особливо уразливі.

 Коментарі  

 
#1 Рибак 15.12.2012 14:48
А чому ж співробітники Держекоіспекції і "Беркут" не приїхали раніше, прорубали б ополонки, аби уникнути мору риби???? Те що люди вчинили по звірячому це факт, але ж якби тих ополонок взагалі прорубано не було, то що б побачили на водоймі весною? - дно водойми було б встелено мертвою рибою. А так - вони виловили тільку саму мляву рибу, яка вже б і так задихнулася від нестачі кисню. А після прорубування ополонок кисень потрапив у воду і хоч щось у водоймі живе таки залишилося. Ото чим їздити штрафувати - краще прорубуйте по ставках ополонки в задуху!
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
Powered by HuntingUkraine.com