Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
У Львові труять псів
( 9 Votes )
Написав Оксана ЛОПАЦЯК Переглядів - 7714   
Четвер, 01 березня 2012 16:26

ПесВипадки отруєння псів в нашому місті почастішали, труять як безпритульних, так і породистих собак. 28 лютого після щоденної прогулянки в Стрийському парку загинув бігель Бен, собаці було 1 рік і 2 місяці. Англійський гончак, був гордістю господаря: брав активну участь та перемагав на виставках. Власник собаки має підозри, що його улюбленець став жертвою отруєнь.

 

Симптоми, які проявились після прогулянки, приголомшили власника: пес сильно скавулів, його почало корчити, з морди пішла піна, вивалився язик. Виклик ветеринара, якого прочекали, більше, ніж півгодини та перша допомога собаці не допомогла: після наркозу пес не отямився.

 

Розтин показав, що у шлунку була дешева лікарська ковбаса, звичайно, якою господар не годував собаку та отруйна речовина (ізуміазид – лікарство, яке використовують при лікуванні туберкульозу).

 

Хазяїн вигулював пса в Стрийському парку. Як ми знаємо, Стрийський парк є одним з найбільших в нашому місті, де не тільки собаки гуляють, але й діти, які зазвичай також тягнуть все до рота.

 

Цей випадок, нажаль в нашому місті не є по одиничним, цього разу зловмисники вкоротили життя бігелю Бену, а завтра на його місці може бути ваш улюбленець. З неофіційних джерел нам повідомили, що в тому ж Стрйському парку вчора, безпорода собака, яку вигулювала власниця з'їла нашпиговану голками лікарську ковбасу.

 

Оксана ЛОПАЦЯКДля прогулок с собакой важно иметь хорошую, подходящую обувь. Особенно это актуально если собака у вас активный и жизнерадосный и любит побегать. Если же Вы и сами любите бегать или играть футбол то возможно Вам подойдет обувь для футбола. Помните хорошая обувь способна спасти Вас от переутомления и дискомфорта.

 Коментарі  

 
#6 Максборода 04.03.2012 22:41
(ізуміазид – лікарство, яке використовують при лікуванні туберкульозу) Це лікарство не дає такого швидкого результату. Там мусів бути іще якийсь яд. Десь читав, що після вживання "ізуміазиду" кицька чи то собака мучилась близько двох діб.
 
 
#5 СВД 04.03.2012 21:17
Так але ж люди зробили їх бездомними викидають на вулицю . Саме стерилізувати щоб нерозмножувалис ь ось в мене в місті зробили так і менеше стало старі поздихали самі а цуциків нема і це лиш раз зробили .
 
 
#4 Андрюха 04.03.2012 18:50
Люди є різні так само як і погляди людей на життя різні! як би поступили Ви коли Ваша дитина спокійно гуляла в стрийському парку і бездомна собака покусала її! ну я думаю якщо не постріляв би їх то потруїв точно!!! Моя думка якщо ж не вбивати то принаймі стерелізувати бездомних собак потрібо!
 
 
#3 СВД 03.03.2012 23:47
і бездомних жалко вони ж невинні що бездомні
 
 
#2 Андрюха 03.03.2012 09:44
Звичайно шкода собаку :cry: але я думаю що ця отрута непризначалась саме для цієї собаки! Кидали цю отруту бездомним собакам!
 
 
#1 СВД 02.03.2012 18:56
Як не любити собак щоб їх труїти як же дратують такі люди
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com