Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Деякі цікаві факти зі світу риб
( 37 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 23195   
Понеділок, 12 березня 2012 14:11

ПарусникНайшвидша риба - Парусник

 

В ході серії випробувань, проведених в риболовецькому таборі Лонг-Кі, шт. Флорида, США, парусник (Istiophorus platypterus) проплив 91 м за 3 с, що рівноцінно швидкості 109 км / ч.

 

БассогігасСама глибоководна риба - Бассогігас

 

Вважається, що з усіх хребетних на найбільшій глибині живуть риби, що відносяться до роду Bassogigas (сімейство Brotulidae). З науково-дослідного судна Джон Еліот вдалося зловити бассогігаса на глибині 8000 м.

 

СомНайбільша прісноводна риба - Сом

 

У XIX в. в Росії був виловлений звичайний сом (Silurus glanis) довжиною 4,6 м і вагою 336 кг. В наші дні будь-яка прісноводна риба, довжина якої перевищує 1,83 м, а вага 90 кг, вже вважається крупною.

 

ПандакаНайменша прісноводна риби - Пандака

 

Самою дрібною і найлегшою прісноводною рибою є карликова пандака (Pandaka pygmaea). Ця безбарвна і майже прозора рибка живе в озерах о. Лусон, що на Філіппінах. Довжина тіла самців дорівнює 7,5-9,9 мм, а вага всього 4-5 мг.

 

СінарапанНайменша промислова риба - Сінарапан

 

Це різновид різновид бичка (Mistichthys luzonensis), що знаходиться під загрозою зникнення і мешкає тільки в озері Бухи о.Лусон, що на Філіппінах. Самці досягають всього 10-13 мм в довжину, і для того щоб отримати брикет висушеної риби вагою 454 г, потрібно 70 000 рибок.

 

БілугаНайдорожча риба - Білуга (Huso huso)

 

Самка вагою 1227 кг, виловлена в річці Тиха Сосна в 1324 р., дала 245 кг самої високоякісної ікри, яка коштувала б сьогодні 200 000 долл.

 

АнабасРиба, що здатна лазити по деревах - Анабас

 

Або риба-повзун, що мешкає в Південній Азії, - єдина риба, що виходить на сушу і навіть може залізти на дерево. Вона гуляє по землі в пошуках більш відповідного місця проживання. Зябра анабаса пристосовані до поглинання кисню з вологого атмосферного повітря.

 

piranyaНайнебезпечніша серед прісноводних риб - Піранья

 

Риба з роду Pydocentrus і Serrasalmus. Вони живуть в широких річках Південної Америки і нападають на будь-яку живу істоту, незалежно від розмірів. У 1981 р. в Обідусі, що в Бразилії, від них загинули 300 людей, які опинилися у воді в результаті корабельної аварії.


 

Вопрос поиска квартиры всегда важный и как правило требует много затрат сил, и энергии. Предствлаем Вашему вниманию сервис сдачи и оренды квартир egent.com.ua с которым без труда, быстро и выгодно можна снять квартиру в Киеве ровно как и в любом другом городе Украины.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com