Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Не пали, інакше – штраф
( 7 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 6355   
Вівторок, 13 березня 2012 10:33

Не випалюйтеЗа випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю або її залишків Кодексом України «Про адміністративні правопорушення» передбачено накладення штрафу на громадян від 170 до 340 грн., а на посадових осіб від 850 до 1190 грн. 

 

З настанням весни є загроза виникнення лісових пожеж. Зазвичай, причиною лісової пожежі є випалювання сухої рослинності на полях та луках, що переважно стається з вини місцевого населення.

 

Необдумане випалювання сухої рослинності призводить до загибелі тварин. З димом у повітря вивільняються діоксини – одні з найотрутніших для людини речовини.

 

Тому, щоб не сталося лісової пожежі, треба бути дуже обережними з вогнем у межах будь-якої природної території. Не підпалювати суху траву на полях та в лісі, не розводити багаття в недозволеному місці та не дозволяти дітям гратися з вогнем.

 

Якщо ж ви помітили невелике загорання трави або тліючу лісову підстилку від покинутого багаття, намагайтеся загасити його самі. Іноді досить просто затоптати полум'я, або залити його водою.

 

Якщо пожежа розгорілася, і ви не можете загасити її самотужки – зателефонуйте до служби порятунку за телефоном «101» чи повідомте лісову охорону або органи місцевого самоврядування і вкажіть про місце загоряння та як туди дістатися.

 

Тема на форумі

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com