Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Виховання мисливського пса: загальні рекомендації
( 3 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 5133   
Середа, 21 березня 2012 13:04

Мисливські собакиВи хочете, щоб Вашого мисливського пса на полюванні не потрібно було контролювати, а можна було спокійно полювати не переживаючи і не нервуючись? Ви хочете, щоб собака була кмітливою і ніяка ситуація не могла б поставити її в глухий кут? Хороша поведінка, фізичне і душевне здоров'я мисливського собаки залежать від правильного виховання.

 

Цуценята краще навчаються під час гри, все схоплюючи на льоту. Спочатку цуценя більш товариське і доброзичливе. У нього сильніше розвиненний "ментальний" зв'язок з господарем. Якщо під час гри він зробить щось правильно, просто зрадійте цьому, і щеня це зрозуміє. Він стане повторювати цю дію знову для того, щоб доставити господарю радість, і буде робити так, поки це заняття не набридне Вам. Хваліть і гладьте його, не бійтеся "переборщити", - собаку цим не зіпсуєш. Зрадіти - не означає давати цуценяті подачку, важливо відчути почуття радості і внутрішнього задоволення.

 

Дуже важливий компонент виховання мисливського собаки - спілкування. Яким чином Ваша собака може дізнатися про те, як бути корисною господареві, який внесок чекає від неї її зграя? Адже собаки - зграйна тварина. Зграя має спільну мету - спільно виживати і просуватися вперед. Щеня, якому не дозволяють вносити свій вклад або якось обмежують (нехай підросте!), стає чужим у зграї, і тоді він починає протистояти їй або знаходить собі іншу зграю. Граючи і займаючись з ним, господар легко може познайомити цуценя з потрібними командами. Продовжуючи ігри вдома і на прогулянці, ці команди закріплюються намертво.

 

Собаки дуже чуйні до інтонацій - користуйтеся цим і не забувайте про "ментальний зв'язок". Не потрібно супити брови і робити вигляд, що гніваєтесь. Треба по-справжньому розсердитися - собака чітко вловлює різницю. Спілкуйтеся, таким чином, як можна більше. Собаки вольєрного утримання, з якими мало спілкуються і випускають тільки для полювання, сильно програють собакам, у яких було багато подібного спілкування, і в яких є міцний зв'язок з господарем. Особливо сильнbq цей зв'язок, коли і у собаки, і у господаря загальна мета - полювання!

 

Як же в такому разі, не використовуючи силу, зробити так, щоб собака виконувала певні дії? Якщо Ви будете змушувати собаку щось робити, наприклад ходити пошуковим човником, то її здатність знаходити дичину від цього не покращиться.

 

Виведіть собаку в поле, дайте їй побігати і попустувати, познайомитися з новими запахами. Награвшись, вона сама вирішить, який з нових запахів їй цікавий. Я думаю, не багато хто здивується, якщо це виявиться запах дичини. Приймайте гарячу участь в цій новій і цікавій для неї справі, радійте успіхам, допомагайте їй шукати дичину. Дуже скоро вона зрозуміє, що зробити це їй допомагають Ваші вказівки. Зрозуміє, як можна користуватися вітром. Вона швидко зрозуміє, що переміщення човником дуже зручно для пошуку і буде надалі використовувати його у своєму арсеналі прийомів. Ніхто не ставав на шляху її бажання шукати дичину. Ніхто не змушував її займатися "нудним човником" замість пошуку дичини. Пошук дичини - мета, човник - засіб, господар не тиран. Господар - помічник у досягненні мети. І мета виявляється у них з господарем спільна. З точки зору навчання це дуже цікавий момент.

 

Lusik


 

Повысить ефективность обогрева можна  путем утепления или путем модернизации отопления. Если в частном доме довольно просто применить два этих способа, то в квартире не всегда это возможно. В этом случае  выходом из ситуации будут  современные радиаторы отопления.  Помимо того что такие радиаторы имеют высокую теплоотдачу что хорошо сказывается на обогреве помещения, они характеризируются повышеной экономичностью и имеют изысканный и стильный дизайн. 

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com