Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
На Львівщині обмежать кількість виходів та терміни полювання на копитних
( 2 Votes )
Написав Galinfo - Агенція регіональної інформації та аналітики Переглядів - 7374   
Неділя, 25 березня 2012 18:20

На Львівщині обмежать кількість виходів та терміни полювання на копитнихCитуація з копитними тваринами у мисливських господарствах Львівщини потребує кардинальних змін, - повідомив Гал-інфо начальник Державного управління охорони навколишнього природного середовища Мирослав Хомяк.

 

Бажаних 15% приросту популяції цих звірів у нас нема. До прикладу, приріст лосів за рік становить лише 3%, кількість оленя благородного збільшилася на 22 голови, тобто на 1,5%, козулі стало на 304 голови більше (2,2%), кількість поголів'я кабана в мисливських угіддях області зросла лише на 1,8%. Нині на Львівщині живе 43 зубри, у минулому році їх було 39. Приріст кількості цих звірів відбувся насамперед завдяки тому, що на них заборонено полювання.

 

Державне управління, проаналізувавши облік фауни, зробило висновки про те, що користувачі мисливських угідь неналежно виконують покладені законом обов'язки щодо охорони від браконьєрів та шкідників мисливського господарства, підгодівлі тварин узимку, облаштування біотехнічних споруд.

 

Відтак, прийнято рішення вживати заходів адміністративного впливу, обмежити кількість виходів та терміни полювання на копитних

 Коментарі  

 
#4 Igor1 02.04.2012 16:43
Чомусь депутатське полювання не обмежують. для них будь коли і будь що, не залежно від сезону
 
 
#3 Пустельник 27.03.2012 13:50
Замість того аби посилювати боротьбу з браконьєрством п.Хомяк вирішив перекласти ,як то кажуть, "з хворої голови на здорову".
 
 
#2 WALLY 27.03.2012 11:41
Думаю самі довели мисливське господарство до ручки :sigh:
 
 
#1 Іван Самбір 26.03.2012 11:05
Дейнека і Бурмас довели мисливське господарство до ручки, скоро будемо до сусідніх областей їздити на полювання та за кордон.
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com