Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Варення з ... сосни!
( 5 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 9304   
Вівторок, 27 березня 2012 13:41

Відома народна приказка про те, що бувала людина може зварити кашу навіть з сокири. Ну, на ділі з сокири, прямо скажемо, важкувато, а от з іншого підручного матеріалу – запросто.

 

Людський організм, як відомо, виходить з зими ослабленим і потребує свіжих вітамінів. І для цього  зовсім не обов’язково чекати доки достигне перша городина. Про збирання березового соку та забуті рецепти приготування з нього вина наш портал вже писав. Нині згадаємо старовинний рецепт цілющого еліксиру лісовиків – варення з сосни!

 

Все елементарно: в ці дні «полюємо» з ножем на молоді пагінці сосни подалі від автотрас (благо молодого самосіву сосняку в наших полях повно) та заливаємо  водою (1 до 1). Потім – на повільний вогонь і коли половина википить, ще додати одну частину цукру та варити доки він не розчиниться. Потім  розливаємо (можна процідивши)  в тару (банки, діжечки та інш.) та ставимо в темне прохолодне місце.

 

Соснове варення має чудовий запах та смак! Можна в чай, а можна й просто ложкою з хлібом. (Як варіант можна в чарочку). Особливо корисно при застудах. Найкращий  природний засіб боротьби з вірусними захворюваннями. (Забудете про дорогущі  ліки з аптек). А можна й просто для профілактики.

 

 До того ж, сам процес збирання соснових пагінців та подальше приготування варення принесе масу задоволення.

 

Смачного!

 

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com