Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Для браконьєра - весна не весна!
( 10 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 4727   
П'ятниця, 30 березня 2012 12:13

Для браконьєра - весна не весна!Для мисливця просто вибратися в період міжсезоння на природу – вже свято. Все довкола оживає, плодиться і радує око. Яким же було обурення прихильників Діани, коли вони, приїхавши 29 березня порядкувати свої дачні ділянки поблизу села Липники неподалік Львова, почули з ближнього ліска роботу лайки та часті постріли. Рядові члени мисливського товариства, серед яких були й громадські інспектори, викликали на допомогу місцевого єгеря та почали переслідування порушника.

При наближенні до району незаконного полювання лайка браконьєра спрацювала по групі затримання, а порушник сприйнявши це за чергову роботу пса по якомусь звіру, радо побіг назустріч мисливцям перезаряджаючи свою рушницю. Таким чином він потрапив, як то кажуть, прямо в руки інспектору і відпиратися було вже ніяк, адже в руках у напарника браконьєра була щойно впольована куниця.

ЛАДНЄВ Олег Геннадійович

 

kaz 4

Під час складання протоколу єгерем Львівської міської ради УТМР Романом Кучинським з’ясувалося, що браконьєрив поблизу садівничого кооперативу «Журналіст» такий собі п. Ладнєв, який назвався безробітним. (До речі в Інтернеті є дані, про те, що пан з такими самими прізвищем та роком народження був довіреною особою одного з кандидатів у Президенти України). Тепер на любителя постріляти у заборонені терміни полювання очікує суд та багатотисячний штраф. Якщо він попадеться за цим заняттям ще раз, йому загрожуватиме вже кримінал.brakoner

 

Підписавши протокол порушник: сів у  шикарний чорний джип і не дуже переймаючись тим що сталося подався до Львова.


 

С развитием технологий, когда фототехника стала доступнее да и практически в каждом мобильном телефоне есть фотокамера, все вдруг почуствовали себя фотографами не имея малейшего представления об этом. Конечно, делать снимки может каждый, но чтобы делать качественные фотографии нужно этим интересоватся. Например посмотрите  как работают фотографы Одессы и Вы сразу же ощютите разницу между професиональным и любительским снимком, и поймете чтобы делать такие фото нужны долгие годы учебы и практики.

 

 Коментарі  

 
#9 Olekcandro 08.04.2012 09:40
Підтримую Андрюху - фото та інформація про бракон"єрів має бути в Інтернеті, на телебаченні та всіх періодичних виданнях.
 
 
#8 Ziko 05.04.2012 21:21
За таке порушення світить:

1. 1500 грн збитки за куницю,
2. плюс від 1020 до 2040 грн штраф
3. конфіскація зброї та добутої куниці.

Поживемо - побачимо...
 
 
#7 Андрюха 05.04.2012 11:02
Поспорити можу що він вийде сухим з води! Спустять як все на тормозах а потім щей його постраждалим зроблять!
Одне радує що таких мудаків фотки викидують в інтернет Будем знати героїв в (лице) хоча й лицем цю пику тяжко назвати Почастіше би такі статті викидали або взагалі зробити дошку позора і виставляти пики браконєрів!
 
 
#6 Igor1 02.04.2012 16:25
до болю знайома мармила на фотці посвідчення, а ще часто її бачили в колі посіпак депутата Дубневича. Для них закони не писані, на них самих пора безлімітний відстріл оголосити.
 
 
#5 Oferma 01.04.2012 11:55
О такій порі року (березень-травень)на браконьєрство ходять тільки повністю закінчені педерасти. У цей період в диких тварин народжується потомство. Тільки тому ці браконьєрські виблядки ходять до лісу, адже в такий період єгеря працюють на городах, грибників та відпочиваючих в угіддях ще немає. Треба цю справу тримати на контролі щоб не відкупився
 
 
#4 WALLY 30.03.2012 22:45
Державне агентство лісових ресурсів України та п.Бурмаса повідомлено. Буду інформувати.

Цитую Сан Санич:
Тепер побачимо, як на це відреагує управління лісового та мисливського господарства в лиці п.Бурмаса
 
 
#3 roman67 30.03.2012 20:24
молодці хлопці.. повністю підтримую СЕМЕНа.
 
 
#2 Сан Санич 30.03.2012 16:26
Добре, що впіймали горе-мисливця, а по правильному його назвати - браконьєр, який є ворогом природи. Тепер побачимо, як на це відреагує управління лісового та мисливського господарства в лиці п.Бурмаса та п.Дейнеки. Адже в них є право позбавити цього губителя природи державного мисливського посвідчення, якщо не помиляюсь до 3-х років. Але напевне їм не до цього...
 
 
#1 Cемен 30.03.2012 16:09
таких підарастів, що стріляють звіра на весні треба пиздити, як гаманів, з рушниці робити таке, щоб міг стріляти із за бука, а ту куницю засунути йому в задницю, щоб йому тепло було.
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
Powered by HuntingUkraine.com