Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Монтаж оснащення для дроп-шоту
( 4 Votes )
Написав Administrator Переглядів - 3769   
Четвер, 05 квітня 2012 18:20


Jreym yf lhjg-ijnПорівняно недавно до нас з-за кордону прийшов новий і незнаний більшості рибалок спосіб ловлі риби на спінінг. Багато людей підходили до нього з скептицизмом. В інтернеті і риболовній пресі можна знайти масу публікацій на тему дроп-шоту, але я точно знаю, якою проблемою є монтаж першого оснащення для дроп-шоту.

 

Багато рибалок, особливо тих, хто старший і досвідченіший, розглядали дроп-шот як свого роду відвідний повідок. Я також чув думку про схожість до патерностера, який так само старий, як світ. Так що це за новаторство і божевілля, яке вже захопило пів-Європи і майже всю Америку? Вся справа в тому, що дроп-шот дозволяє максимально довго презентувати приманку в одному місці. При цьому використовується досить важкий тягарець, який стабілізує комплект. Це дозволяє нам грати приманкою практично в одній точці.

 

Під час риболовлі методом дроп-шот я використовую тільки і виключно моножилку. Завдяки їй рухи, що надаються приманці є більш природними і плавними. Звичайно, шнур буде мати свої переваги, але жилка працює набагато краще.

 

Щоб скласти набір для дроп-шоту знадобиться: гачок з вічком, гумова приманка і тягарець. У магазинах знайдете спеціалізовані аксесуари для цього методу, але виходячи з мого досвіду я можу з упевненістю сказати, те що є у нас в рибальських коробках цілкоми достатньо. В якості тягарця можна взяти чебурашки, або ж звичайнісіньку джиг-голівку з обрізаним гачком. Гачки також не мусять бути спеціалізованими.

 

Створення оснащення для дроп-шоту не таке вже й складне. Наступний текстом я хотів би Вас, заохотити до вивчення цього методу риболовлі. Я покажу вам, як легко створити свою власну оснастку.

 Монтаж набору для дроп-шоту

1. Формуємо з жилки петлю.

Монтаж набору для дроп-шоту

2. Покладіть гачок так, щоб вістря було звернена до петлі з жилки і просуньте її через вушко гачка.

Монтаж набору для дроп-шоту
3. Петлю зав'язуємо в класичний вузол.

Монтаж набору для дроп-шоту
4. Кінець вузла - нашу петлю - закладаємо на гачок.

Монтаж набору для дроп-шоту
5. Змочуємо трохи жилку і затягуємо.

Монтаж набору для дроп-шоту
6. На гачок надіваємо приманку.

montazh 7
7. Відстань від гачка до тягарця не що інше, як відстань від дна до приманки. Виставляємо її в залежності від того, на якій глибині хочемо працювати приманкою.


Це все, саме так виглядає оснащення для дроп-шоту. Звичайно, можемо внести незначні зміни - замість гачка, прив'язати карабінчик, за допомогою якого можна більш зручно змінювати приманки і гачки. Крім того, карабінчик можна внести в кострукцію перед тягарцем, це дозволить швидко змінювати його вагу. Можна також купити спеціальні тягарці для дроп-шоту, які дозволяють швидко змінювати відстань до приманки, а отже і глибину ловлі.

 

Метод дроп-шот є дуже ефективним і вартим для його пізнання. Приманки при такому методі виглядають більш природно, ніж на класичних джиг-головках. При ловлі окуня завжди добре взяти з собою невелику коробку з кількома готовими вищезазначеними наборами, тому що Ви ніколи не знаєте, що спаде на думку вибагливому смаку окуня ...

 

Рюкзак возник в результате эволюции армейского ранца. Его удобство и функциональность трудно переоценить, именно это и привело к тому, что рюкзаки используются почти во всех сферах нашей жизни, его удобно использовать каждыйдень. Купить рюкзак для каждодневного использования Вы можете на сайте magicbags.com.ua. Здесь большой выбор, доступные цены и только качественная продукция.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com