Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Весняна ловля риби вприглядку в Норвегії
( 1 Vote )
Написав Administrator Переглядів - 2213   
П'ятниця, 06 квітня 2012 15:09

Весняна ловля риби в НорвегіїЦікаво ловлять рибу з льоду кожної весни на невеликому відрізку Гломми, найбільшої річки Норвегії. Метод  відомий і популярний вже більше ста років, але до цих пір практикується тільки поблизу містечка Гріндаль. Пояснення просте - саме в цьому місці і на цій ділянці річки в достатку плодиться веснянка, личинки якої в березні - квітні піднімаються з дна на поверхню, приманені першим, проникаючим крізь тріщини льоду світлом.

 

В цей час винахідливі рибалки свердлять в льоді безліч лунок і засипають їх снігом. На наступний день, підталий сніг з лунок вичерпується разом з тисячами личинок веснянки. Так заготовляється приманка, її готують цілими відрами.  Далі залишається лише просвердлити лунку, лягти біля неї, зручніше вмостившись на оленячій шкурі, і приступати до самої риболовлі, рівномірно кидаючи в лунку порції личинок.

 

У місцях на течії трохи вище основної лунки, свердлять додаткову, прикормочну (личинок веснянки використовують лише для приманювання рибних зграй), на гачок же наживляють шматочок хробака, а останнім часом все частіше використовують штучну мушку. Так і ловлять, вприглядку.

 


Каждому автомобилисту раз в год нужно оформлять автогражданку. Для охотников и рыболовов это тоже очень важно. Можно обьєденить приятное с полезным, ведь оформив автогражданку в Киеве в страховом агенстве АвтоЦивилка Вы можете получить полезные подарки.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com