Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Дубневичі - "обламалися"!
( 5 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 6897   
Вівторок, 10 квітня 2012 17:17

Дубневичі обламалисяВідомі на Львівщині скоробагатьки Дубневичі продовжують  грубо нехтувати правами крупних громадських об’днань місцевих мисливців, які, як зрештою, й інші громадські об’єднання громадян, є важливою складовою нашого суспільства. Сьогодні саме громадські товариства мисливців – показові осередки демократичного народного самоуправління, а, як відомо, повсякденне реальне життя людей на 90% залежить не від державних установ, а саме від місцевого самоуправління. Ніхто відкрито сьогодні не заперечуватиме  корисність об’єднань громадян, і  зазіхання на їхні права можна вважати ще одним доказом зростаючої реальної загрози демократії в Україні.

От і 10 квітня під обласну раду прийшли відстоювати свої угіддя члени міського товариства мисливців та рибалок «Лісівник», бо ж «нові українці», вже маючи у своїй вотчині чималий шмат угідь, вирішили підім’яти під себе й оточуючі угіддя.

 

Якимось чином товстосумам вдалось «добути» погодження у місцевих сільрад і таким чином вони розраховували, що рішенням облради до них перейде половина угідь Львівського міського осередку «Лісівника». Та не тут то й було! Цього разу гучна демонстрація під стінами облради та внутрішні «розбірки» між депутатами врятували громадське товариство мисливців від фактичного знищення!

 

Щодо мисливського господарства панів Дубневичів, то їм треба віддати належне в тому, що в них звіра набагато більше, адже значні фінансові вливання в охорону та підгодівлю не можуть не дати результату. Але от полювати там більшості пересічних мисливців тепер –зась! Їх просто відсікають підняттям планки вартості ліцензій!

 

А загалом  можна стверджувати, що певними колами нині в Україні штучно створюється хибна думка про те, що полювання – розкіш. В усьому ж цивілізованому світі полювання нині є однією з доступних форм активного спілкування з дикою природою. До того ж традиції ловів – є багатющим національним надбанням кожного народу.

 Дубневичі -

На фото: «Лісівник» протестує!

 


Выбор подарка для друзей или знакомых порой оказывается очень непростой задачей. Бывает что для того чтобы подарить что-то оригинальное нужно обойти не один магазин или рынок, тратя при этом кучу времени да и нервов. Всегда помочь в вопросе что подарить поможет чудесный интернет-магазин larec.kiev.ua. Здесь много оригинальных идей, добродушный сервис и быстрая доставка.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com