Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Пане мiнiстре, врятуйте ведмедя
( 3 Votes )
Написав Оля Піліщук Переглядів - 6429   
Вівторок, 24 квітня 2012 19:26
Пане мiнiстре, врятуйте ведмедяАпеляцiйний суд Львiвської областi... заборонив екологам визволяти з неволi ведмедя, з якого знущаються власники.

У Луганську, дiзнавшись про бурого ведмедя, якого незаконно утримують у неволi, суд одразу ж ухвалив рiшення конфiскувати тварину i вiдправити у Центр реабiлiтацiї ведмедiв.

 

А на Львiвщинi суддi так бояться помiчника головного мiлiцiонера областi пана Сопiльника, дружина якого знущається з тварини, що навiть ухвалили постанову, якою заборонили екологам рятувати бурого. Тепер ситуацiю вивчатиме прокуратура та мiнiстр екологiї.

 

Нагадаємо, дружина полковника мiлiцiї Галина Сопiльник є власницею мотелю "Галiцiя", назву якого мiсцевi жителi розшифровують як "Галя + мiлiцiя". Мiститься вiн у селi Сокiльники.

 

Пустомитiвський райсуд визнав панi Сопiльник винною у знущаннi з ведмедя, якого вона вже п'ять рокiв тримає у тiснiй клiтцi поряд з мотелем. Порушницю навiть оштрафували -- аж на... 51 гривню.

 

Але питання вилучення тварини з тiсної клiтки пустомитiвськi суддi чомусь забули розглянути. Саме тому працiвники Державної екоiнспекцiї Львiвщини звернулися до Львiвського апеляцiйного суду.

 

"Ми просили оскаржити рiшення Пустомитiвського суду i вирiшити питання щодо конфiскацiї ведмедя, якого утримують з порушенням правил утримання диких тварин у неволi", -- повiдомив нам в.о. начальника Держекоiнспекцiї у Львiвськiй областi Дмитро Штикало.

 

Та рiшення Апеляцiйного суду всiх просто шокувало. Цей суд ухвалив постанову про повернення апеляцiйної скарги. А мотивацiя такого рiшення вражає: "Держекоiнспекцiя не може бути суб'єктом оскарження по данiй справi".

 

Так-так, ви усе правильно прочитали. З рiшення суду виходить, що екологи, головне завдання яких захищати тваринний i рослинний свiт України, не можуть рятувати тварину, з якої знущаються власники. У Луганську екологи мають на це право, а на Львiвщинi - нi.

 

Чому закони однiєї країни рiзнi для двох регiонiв цiєї країни? Можливо, тому, що чоловiк власницi мотелю "Галiцiя" Любомир Сопiльник працює помiчником головного мiлiцiонера областi? Чи не соромно очiльнику мiлiцiї Львiвщини Олександровi Рудяку мати в помiчниках людину, яка покриває порушення законiв?

 

Чекаючи вiдповiдi на це запитання, журналiсти "Експресу" звернулися до мiнiстра екологiї з проханням взяти ситуацiю пiд власний контроль. Екологи ж своєю чергою звернулися до прокуратури Львiвської областi. Там питання вивчати не стали, а перенаправили до прокуратури Пустомитiвського району.

 

Чи вистачить духу прокурорам Пустомитiвщини винести протест у справi дружини мiлiцiонера?

 

Фото з сайту pavlonews.info

Львівські новини lviv.expres.ua

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com