Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Цікаві факти та моменти організації рибальства як індустрії в США
( 2 Votes )
Написав Lusik Переглядів - 4159   
П'ятниця, 04 травня 2012 11:47

Рибальство в СШАРегіональні та економічні переваги рибної ловлі очевидні для більшості, однак багато інших позитивних аспектів цієї діяльності часто залишаються непоміченими.  Приведемо деякі цікаві факти та моменти організації ральства як індустрії в США.

 

- В країні з кожної покупки риболовної снасті, з кожного галона моторного палива і з кожною ліцензії, купленої рибалкою, збирається акцизний збір, кошти від якого йдуть через Агентство охорони дикої природи на збереження та відновлення рибних запасів.

 

- У США риболовлею захоплюється більше людей, ніж баскетболом (24.0 мільйона) і американським футболом (8.9 мільйонів), разом узятими.

 

- У США рибалок в три рази більше, ніж любителів тенісу (10.8 мільйонів).

 

-  Американських жінок, які проводять дозвілля на риболовлі, більше, ніж любительок баскетболу (7.5 мільйонів), волейболу (6.4 мільйонів) та софтболу (5.9 мільйонів).

 

- За даними Національної асоціації спортивних товаровиробників, риболовля стоїть на 11 місці з 45 видів діяльності, пов'язаної з активним відпочинком. Вона випереджає спостереження за птахами, туризм, плавання, боулінг, подорожі на велосипеді і піший туризм.

 

 -  Оборот риболовного бізнесу можна порівняти з такими промисловими гігантами як Пепсі, Apple, Intel.

 

 - Сумарні продажі в рибальському промисловості США в 2010 році стоять приблизно на 44 місці з 500 найбільш успішних напрямків бізнесу.

 

 - Риболовля серед інших видів активного відпочинку стоїть вище, ніж гра в гольф, стрільба, полювання з вогнепальною зброєю, туризм, кемпінг, бейсбол, гірський велосипед і лижі.

 

 - Економічна діяльність від рекреаційного рибальства перевершує валовий продукт 23 штатів!

 

 - Рибалки Америки і любителі водного туризму - одні з найбільших вкладників по створенню робочих місць та охорони навколишнього середовища. Кожен рік, майже 40 мільйонів рибалок Америки приносять:

   • 600 000 000 $ для збереження рибальства і водного середовища через спеціальні акцизні федеральні податки.

   • 45.3 мільярдів $ в роздрібному продажі.

   • 125.0 мільярдів $ повної економічної продукції.

   • 16.4 мільярдів $ державних і федеральних податків.

   • Рибальство в Америці дає більш ніж один мільйон робочих місць, - більше ніж спільне число персоналу таких фірм як Home Depot, Target і Дженерал Електрик.

   • кількість федеральних податкових доходів, принесених рибалками в 2006 році - 9 000 000 000 $ - є приблизно рівним всьому річному бюджету 2006 р. американського Агентства з охорони навколишнього середовища.

 

Разом з тим рибальство у США не просто бізнес, це ціла культура яка ревно охороняється і розвивається як самими рибалками, так і виробниками риболовних товарів та службами охорони навколишнього природного середовища. Наприклад, риболовами прийнято приймати так званий "Етичний кодекс рибалки-любителя США", слова якого наступні:

 

Я, як рибалка-любитель, приймаю на себе наступні зобов'язання:

 - Знати і виконувати федеральні і місцеві правила рибальства та плавання на човнах.

 - Брати собі тільки ту рибу, яку дозволяють закони штату і федеральні закони.

 - Забирати з водойми тільки ту кількість риби, яку я планую з'їсти сам, з сім'єю або розділити з друзями.

 - Утримувати рибальські місця чистими і без сміття.

 - З обережністю поводитись з тією рибою, яку я планую відпустити.

 - Приймати всі попереджувальні заходи, необхідні для запобігання поширення агресивних різновидів флори і фауни, включаючи живця, в невластиві їм місця проживання.

 - Поважати приватну власність і не порушувати кордонів на приватній землі або водних угіддях.

 - Ставитися до інших рибалок, любителів катання на човнах і інших природокористувачів з люб'язністю і повагою.

 - Відмовляючись від старої або непотрібної снасті типу жилки, гачків або грузил, їзобов'язуюсь утилізувати з іншим сміттям, і ніколи не залишати у воді або на березі.

 

Роздумуючи над вищенаведеними фактами, стає цілком зрозумілим що рибальство в такій країні як США, поряд з тим, що це надзвичайно прибутковий бізнес, приносить користь всім аспектам діяльності держави: і економіці, і охороні природи, і суспільству. 

 

Lusik

-----

Готели и гостиницы неотемлемые елементы каждого большого города. К сожалению даже в столице Украины в Киеве не все гостиницы подходят под Европейские стандарты, и зачастую берут деньги которые не соответсвуют сервису. С уверенностью можна сказать что Русь — гостиница Киев к таким не относится, здесь все на вышем уровне, она идеально подойдет как для туристических поездок так и просто для отдыха или даже для деловых встреч.  

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com