Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Мисливство Львівщини лихоманить
( 4 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 8340   
Понеділок, 04 червня 2012 14:48

Депутати повернули подання Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства на доопрацювання

Комісія з питань екології, природних ресурсів та рекреації розглянула подання Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства щодо продовження термінів користування мисливськими угіддями Львівській обласній організації фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" (господарство "Янів" та господарство "Прикордонник"), Товариству військових мисливців та рибалок Західного регіону України (ТВМР ЗРУ) (мисливсько-рибальське господарство "Майдан"), Товариству військових мисливців та рибалок Західного регіону України (ТВМР ЗРУ) (мисливське господарство "Корчівське") та Миколаївській районній організації УТМР.

 

Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства не дало оцінки діяльності мисливських товариств у попередній період, а в поданих матеріалах відсутні відомості, за встановленою законодавством формою, щодо складу та площі земель і розподілу їх за власниками або землекористувачами в межах територій, які входять до складу мисливських угідь, які пропонується надати в користування.


Без цих відомостей не можливо з’ясувати, чи є згода всіх фактичних власників чи користувачів земельними ділянками на надання цих земель для ведення мисливського господарства.


Також депутати виявили в поданих документах низку розбіжностей в зазначенні площ ділянок та термінів надання угідь в користування.


Комісія вирішила повернути матеріали Львівському обласному управлінню лісового та мисливського господарства для приведення їх у відповідність з чинним законодавством.


“Нас дивує, чому Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства так зволікало з поданням на продовження термінів користування мисливськими угіддями, адже попередні дозволи давно втратили чинність. І весь цей час мисливські угіддя в області - без належного догляду. З цього, звичайно, користають браконьєри. Та незважаючи на це, обласна рада не може погодити подання, які містять грубі помилки і не мають всіх необхідних погоджень”, - зазначила голова комісії Ірина Сех.

 

Також комісія вирішила заслухати на сесії інформацію про стан ведення мисливського господарства у Львівській області.

 

Сайт Львівської облради

 Коментарі  

 
#1 Grey wolf 12.07.2012 16:47
Охорона угідь - це найболючіша тема для всіх порядних мисливців! Чутки про рейди браконьєрів розповсюджуютьс я повсюди. Вважаю, що терміново треба створити загони громадських мисливських інспекторів на чолі з районними мисливствознавц ями.
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com