Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Голова Конюхівської сільради - браконьєр!
( 15 Votes )
Написав Пустельник Переглядів - 7523   
Середа, 04 липня 2012 11:08

Для України нині стало сумним правилом, що більшість посадових осіб,  від мала до велика, просто чхає на Закон і вважає себе щонайменше пупами Землі, яким дозволено все і вся! Особливо часто останнім часом помічають новітніх «місцевих князьків» на браконьєрстві  і Галичина в цьому не виняток.

Днями, а точніше  – ночами, нещодавно засвітився  (як в прямому, так і в переносному значенні цього слова) ще один такий любитель дармового м’ясця.

Як повідомив наш портал директор мисливського господарства “Тустань”  Сергій Черняк, до них почала надходити інформація про те, що в ліси Сколівського району один з колишніх єгерів  почав водити з Стрийщини банду браконьєрів.

І от нещодавно вночі  двох з цього бандитського кодла вдалося засікти в урочищі «Секул» біля солонця, який часто відвідують олені та козулі . Єгерська служба вирахувала їх за звуком пострілів. До місця терміново прибула та влаштувала засідку група затримання, до якої долучилися й  місцеві міліціонери. Браконьєри, зробивши три постріли з під фари, спускалися з гори, коли й потрапили до рук правоохоронців. Тому, що був з прожектором (Гриціву П.М.) таки вдалось втекти, а стрілець не встиг. В нього не виявилося при собі жодних документів. Але коли його «взяли за жабри», то  привезли документи його «колеги». Злодієм виявився ніхто інший, як сільський голова Конюхівської сільради Стрийського району Львівщини Ігор Юрійович С., який, за даними з поінформованих джерел, є також «за сумісництвом» приватним підприємцем і торгує будматеріалами  в Стрию. І що цікаво, на паркані у одного жителя Сколього (колишнього єгера) розміщена реклама магазину Сурмика . Ось такий простежується зв’язок.

Під час конфіскації мисливської комбінованої рушниці «Тайга» з нарізним стволом 308 калібру та оптикою, сільський голова поводив себе розв’язно, мовляв нічого серйозного, окрім «копійчаного» (трохи більше тисячі грн.), як на його тугий гаманець, штрафу, йому за це не буде.

Сурмик Ігор Юрійович

DOK1b1

Сурмик Ігор

Сурмик Ігор Юрійович

Як повідомив наш портал заступник начальника відділу природно-заповідного фонду Державної екологічної інспекції у Львівській області Микола Барабаш, браконьєр Ігор Юрійович С. проігнорував офіційні виклики до екоінспекції для всебічного розгляду його справи, як це передбачено законодавством, а тому екоінспектори днями завітають прямо до Конюхова, адже цей випадок браконьєрства неординарний, бо п. Ігор Юрійович С.– посадова особа. Екоінспектори готують у зв’язку з цим спеціальне подання до прокуратури для притягнення сільського голови до відповідальності, як посадової особи.

На думку журналістів порталу, описаний факт ще раз показав термінову необхідність введення в Україні такого ж покарання для браконьєра, як і в сусідній Польщі. (Там особу, яку хоча б раз зловили на браконьєрці назавжди позбавляють права полювання. ) Інакше виразки браконьєрства нам не позбутися ніколи

 Коментарі  

 
#14 Ігор1414 22.12.2015 10:26
на пуцьку його на пуцьку!!!
 
 
#13 Ігор1414 21.12.2015 23:37
чого ж ти не підписався назвою рідного села? ЛЬВІВ :)
 
 
#12 Ігор1414 21.12.2015 14:29
Ви навіть несумнівайтеся що він відмажеться!!! глянте в ютубі як він з дружиною та своїми "псами" встроїли потасовку на після засідання стрийської районної ради 17.12.2015р!!! циркачі!!!!!
 
 
#11 Львів 04.08.2012 21:31
Адміністратор, зверніть увагу на останній коментар.
А ти, Петрику, за свою дупу переживай... Вили ніхто пхати не буде, але боліти буде сильно !
 
 
#10 Петро с.Коростів 03.08.2012 13:35
Як я увиджу цього сраного голову у нас у горах,то я сам запхаю йому вили в сраку.Ти Черняк є гімно.Ти простого хлопа втопивби в ложці води,а потім цілуеш сраку богачам,за зелені.Що багато маєш клієнтів на наших оленів 'яничаро'.
 
 
#9 tustan 01.08.2012 22:34
Що то за єгер без прізвища?
 
 
#8 hanter39 31.07.2012 16:10
"За державу обидно"

Мені соромно за нашу країну!Що ж коїться :sad: Соромно...
 
 
#7 Егер 30.07.2012 17:54
Шановний Сергій Володимирович! Звичайно Ви є молодець що впіймали Стрийську кодлу на браконєрці,але знаючи Вас і Ваш характер тут щось не так.Напевнеи Він вам недоплатив або чимось недогодив за звичай все обходиться кругленькою сумою, так було коли я з Вами працював і так є зарас.
Хочу Вам нагадати зимове полювання в ТзОВ "Тустань" де ви вполювали два кабана без ліцензії, компанією з високими гостьми з Трускавця, а хлобцям які заганяли цих кабанів не заплатили обіцяних 80грн. (хлобці є працівниками АЗС).Так що шановний Сергій Володимирович мені також виноваті останню заробітну плату, яку невиплатили.Ви продаїте козуль, кабанів та інших звірів без ліцензії великим панам,забезпечу єте Трускавецькі ресторани делікатесом гірського звіра, з цього жиєте Ви і Ваша сім"я.
 
 
#6 в курсі справи 09.07.2012 14:38
цього браконьєра дахує колишній начальник з Екології Степан,який зараз без роботи, а стріляв він по усій Стрийщині і Сколівщині, мясо на базарах і в ресторанах продавав
 
 
#5 Андрюха 08.07.2012 08:53
Цитую Ігор Сурмик:
Взагалі це було 26 травня.Ніхто з рушниці не стріляв і ніякою охотою під "фару" ми незаймались.Повертавшись додому з гори, вже було темно і тому світив собі на дорогу ліхтаркою.У горах був за запрошенням місцевого Єгера.Від нікого я і мій колега невтікали, і нічого непорушували.Сергій Черняк обливає мене брудом зі злості, бо неотримав винагороди, яку від нас просив за перебування в його володіннях...На мою домашню адресу не приходило жодного повідомлення про виклик в екоінспекцію.


Погана відмазка також відмазка! 8)

Цитую Olekcandro:
На стовп ганьби його біля Львівської міськради!

На палю!!!
 
 
#4 tustan 06.07.2012 21:27
По-перше,п.Сурмика я перший раз побачив при затриманні,то про яку винагороду йдеться?
По-друге, є свідки (інспектор дозвільної системи та опер карного розшуку) при яких п.Сурмик розповідав як три рази стріляв в цапа але промазав, а пізніше(коли переляк пройшов)відмови вся написати
По-третє нехай назве прізвище єгеря, який його запросив на браконєрство
В четверте,може я брешу що він голова селищної ради? Хоча він сам про це скромно змовчав!
Затриманий був на відстані 5 км від найблищої проїзної дороги
Село Конюхів,де проживає п.Сурмик знаходиться на відстані сорока кілометрів від місця затримання, не задалеко загуляв?
 
 
#3 Ігор Сурмик 06.07.2012 20:08
Взагалі це було 26 травня.Ніхто з рушниці не стріляв і ніякою охотою під "фару" ми незаймались.Повертавшись додому з гори, вже було темно і тому світив собі на дорогу ліхтаркою.У горах був за запрошенням місцевого Єгера.Від нікого я і мій колега невтікали, і нічого непорушували.Сергій Черняк обливає мене брудом зі злості, бо неотримав винагороди, яку від нас просив за перебування в його володіннях...На мою домашню адресу не приходило жодного повідомлення про виклик в екоінспекцію.
 
 
#2 Olekcandro 06.07.2012 11:14
На стовп ганьби його біля Львівської міськради!
 
 
#1 Андрюха 05.07.2012 18:10
Цікаво почути продовження цієї історії! Автор якщо можна тримайте в курсі!

Але мені здається кінець історії вже всім завідома відомий Відмажеться падло тай все а рушничку забрали небіда нову купить благо гроші є! 8)
 

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
Powered by HuntingUkraine.com