Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

Портал для мисливців, рибалок та любителів природи

 
Банер
Особливості ловлі товстолобика на пінопласт
( 9 Votes )
Написав lusik Переглядів - 10868   
Вівторок, 17 липня 2012 14:17

Ловля товстолобикаТовстолобик - зграєва риба, що харчується мікроскопічними водоростями (фітопланктоном). Кращим часом року для ловлі товстолоба, є червень, серпень, і початок вересня. Погода на клювання цієї риби фактично не впливає, за винятком різкого перепаду тиску. Постараємось розкрити деякі деталі ловлі товстолобика.


Вибір місця ловлі


Хорошим місцем для риболовлі на товстолобика, є водойми, в які товстолобик був заселений понад 10 років тому. Вибираючи місце риболовлі, майте на увазі, якщо у воді досить природного корму, то шансів зловити товстолоба, практично немає. Візуально, це можна визначити за кольором води, вона не повинна бути «зеленою».


Слід зазначити, що клювання товстолобика неможливо передбачити, і щоб не повертатись до дому з порожнім садком, радимо поєднувати ловлю товстолоба з ловлею інших видів риб.


Снасті для ловлі товстолобика

Для ловлі товстолобика можна використовувати фідер, і будь-які коропові вудилища, дуже бажано, та навіть необхідно щоб вони були міцними і з досить великим тестом. Добрим варіантом буде коропове вудилище довжиною  4 м з тестом 160гр. Також необхідна тягова безінерційна котушка, яку комплектують шнуром діаметром 0.30 мм. У зв'язку з тим, що можуть знадобитися дальні закидування, то в таких ви падках виникає необхідність в монтажі «шоклідера».


Тепер найцікавіше - оснащення. Відвантажена годівниця (пружина), з протизакручувачем, це і є основний елемент оснащення. В середньому, вага годівниці повинна становити від 40 до 70 грам. Повідець найкраще виготовити з жилки діаметром 0.25 мм, довжиною від 20 до 30 см. Гачок № 6.


Слід наголосити увагу на наступному моменті: поводок з плетінки, себе не виправдовує, просто не буде покльовок.


Прикормка і насадка для ловлі товстолобика


Для приманювання товстолоба добре підходить розварений горох. Варити горох необхідно до повного розварювання, щоб він був схожий на картопляне пюре. Для того щоб горох можна було закріпити в годівниці, його необхідно зміцнити панірувальними сухарями. На рибалці приваду необхідно заховати в прохолодному місці, так як горох дуже швидко псується.


В якості наживки використовують круглий пінопласт, білого кольору, діаметром від 6 до 8 мм. Важливо, щоб плавучості пінопласту, вистачило для того, щоб відірвати гачок з повідцем від дна, на 5 - 10 см. Якщо цей момент упустити, то садок можна не розгортати.


Час ловлі товстолобика


В основному клювання товстолобика проходить з ранку і до обіду. Закидування необхідно здійснювати таким чином, щоб снасть лягала на чисте дно. Оскільки великі представники цієї риби дуже полохливі, бажано закидати подалі від берега. Максимальний час роботи приманки в годівниці виготовленої по рецепту зазначеному вище - приблизно дві години, відповідно, якщо за цей час не було клювання, необхідно "перезаряджати" і закидати заново.

lusik

 

Прокат автомобиля с каждым годом стает все более популярным. По вполне понятным причинам, основные из которых это очень удобно и выгодно.  Лучшие условия по прокату авто конечно же тут. Только здесь Вы получите большой выбор моделей и услуг, возможность оставить авто в другом городе, надежную страховку и минимальную ответсвенность.

 У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.

Реєстрація


Забули ім'я користувача/пароль
Не маєш власного облікового запису? Зареєструватися
загрузка...
Powered by HuntingUkraine.com